Sennik Depozyt

  Depozyt jest częstym symbolem marzeń o bogactwie i życiu pełnym uciech a także wyrazem obaw o bezpieczeństwo posiadanych kosztowności. Sen może być również wyrazem rzeczywistych zdarzeń. Być może myślisz o tym, by przechować swoje oszczędności w bezpiecznym miejscu bądź ulokować wartościowe rzeczy o swoich bliskich.
  Jeśli wkładasz depozyt do skrzynki, to znak, że stracisz wiele czasu na bezproduktywne rozmowy, niestety nie uszczęśliwisz wszystkich. Jak to w życiu bywa jednym będziesz musiał odmówić, innych zaś przekonać do swojego stanowiska.
  Sen, w którym widzisz swój depozyt oznacza, że w kwestiach finansowych wyjdziesz daleko poza strefą swojego komfortu, dzięki czemu poprawisz swoją sytuację finansową i raz na zawsze przestaniesz postępować wbrew sobie.
  Jeśli depozyt nie jest Twój, wówczas zmiany, które się szykują, wbrew pozorom mogą dać Ci wiele korzyści, lepiej zatem uzbrój się w cierpliwość, by móc skorzystać z nowych możliwości.
  Jeśli śnisz o przejęciu czyjegoś depozytu to znak, że unicestwisz działania swoich wrogów, którzy żerowali na Tobie przez długie lata. Twoje odważne czyny sprawią, że zyskasz nowych przyjaciół i jednocześnie znacznie poprawisz swój wizerunek.
  Skradziony depozyt wieszczy, że dasz się skusić na ryzykowne interesy, które przyczynią się do burzliwego okresu w Twoim życiu. Jeśli we wszystkim zachowasz zdrowy rozsądek, którego zresztą nigdy Ci nie brakuje, Twoje życie znacznie się poprawi.
  Duży depozyt we śnie wieszczy, że przed Tobą czas podejmowania trudnych decyzji, w którym lepiej nie kierować się zazdrością i wyrzutami, ciche dni to nie najlepsza metoda na rozwiązywanie wszelkich decyzji, lepiej zatem postawić na szczerą rozmowę.
  Sen, w którym pozbywasz się depozytu to stanowi zapowiedź, że ktoś spłaci Ci zaległy dług, o którym zdążyłeś już zapomnieć, być może dzięki temu przestaniesz narzekać na swoje oszczędności, które do tej pory topniały w Twoich oczach.