Sennik Jedzenie

  Sen o jedzeniu reprezentuje typ i jakość twoich doświadczeń życiowych oraz to, jakich dokonujesz wyborów w życiu. Każdy pokarm zawiera unikalne przeżycia oraz związaną z nim energię. Pewne symbole żywności są bardziej uniwersalne (np. jabłka lub płatki owsiane) podczas, gdy inne (np. żywność przetworzona) nabierają bardziej osobistego znaczenia.
  Spożywanie zrównoważonej żywności we śnie jest drogą do zachowania w życiu optymalnego zdrowia. W pozytywnym znaczeniu jedzenie reprezentuje wzajemną troskę w gronie najbliższych osób. Natomiast w znaczeniu negatywnym jedzenie może oznaczać kłamstwo zwłaszcza podczas kiedy we śnie np. przejadamy się, zjadamy niesmaczny posiłek lub ktoś próbuje nas otruć.

Brak jedzenia jest we śnie wyrazem głodu

  Jedzenie we śnie oznacza, że musimy zaspokoić dręczący nas głód. W zależności od sytuacji w jakiej się znajdujemy rodzaj głodu może być różny np. może doskwierać nam głód emocjonalny, seksualny bądź duchowy.
  ujrzeć jedzenie – będziesz narzekać na domowników, którzy nie popiszą się w stosunku do ciebie zbyt dużą wyrozumiałością
  kupować jedzenie – ostatecznie pogodzisz się z sytuacją, która w żaden sposób nie jest dla ciebie korzystna
  wyrzucać jedzenie – będziesz mieć nieprzyjemności z powodu odmiennych przekonań
  dzielić się jedzeniem – radość i szczęście zawitają w twym domu na długo
  jedzenie w pośpiechu – pozytywny znak
  jedzenie skromnego posiłku – pożałujesz swoich czynów
  jedzenie obiadu – przygotuj się na dobre zmiany, które pozytywnie odbiją się na twoim zdrowiu
  spożywać samotnie posiłek – zacznij okazywać ludziom szacunek, bo stracisz sympatię bliskich osób
  jedzenie czekolady – niezależnie od tego co cię czeka w życiu będziesz tryskać pozytywna energią
  jedzenie mięsa – sen określa cechy osobowości; oznacza, że nie uzyskasz odpowiedzi na swoje pytanie
  jedzenie owoców – nieustanne zwlekanie oddali cię od ważnej sprawy.

Jedzenie owoców

  Już niedługo będziesz spędzać szczęśliwe chwile ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Przyjemne wiadomości sprawią, że będziesz mieć teraz dużo czasu na odpoczynek i słodkie przyjemności.

Jedzenie warzyw

  Warzywa we śnie stanowią wartość odżywczą dla duszy. Już niebawem pewne wydarzenia korzystnie wpłyną na twoją przyszłość.

Jedzenie bez smaku

  Sen jest symbolem choroby. Nadszedł czas, abyś wreszcie zadbał o swoje zdrowie. Lepiej podejdź do tego tematu poważnie i wykonaj niezbędne badania, bo możesz w przyszłości zostać niemile zaskoczony.

Przejeść się

  Pewna sprawa w twoim życiu coraz bardziej będzie cię przytłaczać. Lekiem na całe zło może okazać się dla ciebie wypoczynek, który pozwoli ci nabrać sił i zdystansować się od codziennej rutyny.

Odmawiać przyjmowania jedzenia

  Za bardzo polegasz na innych ludziach. Uważaj, bo kiedyś możesz się spalić. Jeśli chcesz coś w życiu osiągnąć, lepiej postaw w na niezależność i polegaj wyłącznie na swojej opinii.

Jeśli ktoś przeszkadza ci podczas jedzenia

  Twoje problemy w życiu zawodowym przybierają coraz większy rozmiar. Prawdopodobnie ktoś w pracy nieustannie cię niepokoi i podkłada ci nogi. Być może najwyższy czas przestać się zwierzać ludziom, którzy nadmiernie wykorzystują przeciwko tobie rozmaite informacje.