Sennik Jastrząb

Jastrząb we śnie stanowi potężne przesłanie symbolizujące świadomość duchową, kreatywność, inteligencję oraz wszechstronność. Jastrząb zgodnie z sennikiem może być także kojarzony z mądrością, siłą, intuicją i uzdrawiającą mocą. Pojawienie się go w marzeniach sennych zapewnia Ci wgląd we własne uczucia oraz pozwala w trudnych chwilach zachować spokój oraz zaufanie własnym instynktom. Często zdarza się również, że jastrząb we śnie odzwierciedla ważną wiadomość z życia na jawie, której musisz się dokładnie przyjrzeć.

Podstawowe znaczenie snu o jastrzębiu:

Sen, w którym widzisz jastrzębia stanowi ostrzeżenie, że jeden z Twych najbliższych przyjaciół Cię okłamuje. Może to być również znak, że uda Ci się w porę uniknąć niebezpieczeństwa, które od pewnego czasu Ci grozi. Tego typu sen może także stanowić sugestię, aby nie mieszać przyjaźni z pieniędzmi.

Lecący jastrząb we śnie symbolizuje oszustwo. Ktoś, kogo uważasz za swojego przyjaciela prawdopodobnie Cię zrani. W przyszłości długo nie będziesz się w stanie otrząsnąć po tym incydencie.

Polowanie na jastrzębia to bardzo dobry omen. Zazwyczaj sen wskazuje na osiągnięcie sukcesu w sferze zawodowej. Zrobisz wszystko, aby osiągnąć to, czego pragniesz i nie zrezygnujesz dopóki nie uda Ci się tego dokonać.

Widok jastrzębia w gnieździe oznacza strach przed ustatkowaniem się. Być może już czas założyć rodzinę i porzucić pokusy braku zobowiązań. Z drugiej strony, jeśli już dawno temu założyłeś rodzinę, to taki sen prawdopodobnie sugeruje, że zbyt daleko oddaliłeś się od swoich bliskich.

Jeżeli śnisz o jastrzębiu trzymającym swoją zdobycz w szponach to jest to znak, że pomyślnie zakończy się przedsięwzięcie, które właśnie realizujesz. Być może również szukasz pracy i sen wskazuje, że jesteś na najlepszej drodze, aby znaleźć najlepszą ofertę. Dla osób prowadzących własną działalność sen wróży zawarcie korzystnej umowy.

Jeżeli widzisz jastrzębia w ciemności to taki sen może sugerować, że w pewnej sprawie miniesz się z prawdą. Prawdopodobnie błąd, który popełnisz będzie wynikiem niewiedzy i braku szczegółowych informacji.

Zastrzelenie jastrzębia we śnie sugeruje, że nikt, ani nic nie będzie w stanie pokrzyżować Twoich ambitnych planów. Alternatywnie sen może sugerować, że pozbędziesz się przeciwnika, który zagraża realizacji Twoich projektów.

Widok atakującego jastrzębia we śnie sugeruje, że potrzebujesz wykorzystać swoje znajomości jeśli pragniesz wspinać się po drabinie społecznej. Jeśli pragniesz odnieść sukces to jak najszybciej powinieneś skontaktować się ze swoimi wpływowymi znajomymi i przyjaciółmi. Alternatywnie sen sugeruje, że ktoś pragnie zniweczyć Twoje działania w pewnej ważnej kwestii.

Przepędzenie jastrzębia odzwierciedla trud, który musisz włożyć w osiągnięcie swoich celów i pragnień. Tylko poprzez wytrwałą i ciężką pracę uda Ci się urzeczywistnić własne marzenia.

Ranny jastrząb oznacza utratę wiary we własne możliwości. Być może ostatnia porażka przybiła Cię do tego stopnia, że całkowicie utraciłeś wiarę we własne możliwości i straciłeś pewność siebie. Po tej przegranej będziesz potrzebować sporo czasu, aby się otrząsnąć i ponownie stanąć na nogi.

Martwy jastrząb we śnie reprezentuje fałszywych przyjaciół, którzy zewsząd Cię otaczają. W twoich najbliższych kręgach istnieją osoby, którym nie zależy na Twoim sukcesie. Zastanów się zatem o kogo chodzi i przemyśl, czy warto kontynuować taką znajomość.