Sennik Jasełka

  Motyw Jasełek pojawiający się w snach jest zapowiedzią czasu pełnego obfitości, zabawy, radosnej nowiny, zwiastunem przyjemnej atmosfery spędzonej w gronie najbliższych oraz życiowego spełnienia. Sennik wieszczy, że sen o jasełkach obrazuje dojrzałą postawę śniącego, zaangażowanie w zachowanie dobrych relacji rodzinnych i społecznych, jest wyrazem Jego religijności i pozytywnego podejścia do życia.
  Jeśli śnisz, że bierzesz udział w Jasełkach oznacza to, że odwiedzą Cię bardzo mili goście, którzy ocenią Cię jako dobrego gospodarza i zarządcę.
  Śpiewanie Pastorałki na jasełkach zwiastuje w marzeniach sennych, że pogodzisz się z osobą, z którą byłeś skłócony przez lata. Będzie to dla Ciebie krokiem milowym do osiągnięcia lepszej przyszłości. Odnowienie wzajemnej więzi da Ci bowiem ogromną satysfakcję i przyniesie wiele radości i pozytywnej energii.
  Wystawianie jasełek w marzeniach sennych stanowi przestrogę, aby zachować stosowną ostrożność, gdyż pewna osoba może zaproponować Ci układ, który z czasem okaże się dla Ciebie bardzo niekorzystny.
  Oglądanie jasełek to zgodnie z wiedzą pochodzącą z sennika ostrzeżenie, aby bardzo ostrożnie dobierać sobie znajomych, gdyż to Oni warunkują jaka będzie przyszłość śniącego.
  Jeśli nudzisz się oglądając jasełka jest to oznaką, że próba nawiązania kontaktu z kimś z przeszłości zakończy się fiaskiem.

Zobacz także:

 • Siatka
 • Uniform
 • Gniazdo