Sennik Witamina

Witaminy pojawiające się we śnie zwykle nie wróżą niczego dobrego. Są oznaką nadchodzących trudności, które będziesz musiał pokonać sam bez pomocy innych ludzi. Najprawdopodobniej brakuje Ci sił witalnych potrzebnych do zakończenia rozpoczętych działań. Jesteś na skraju i nie możesz odbić się od dna. Sen o witaminach jest także oznaką konieczności zadbania o własne zdrowie oraz lepszą kondycję organizmu.

Znaczenie snu o witaminach:

Przyjmowanie witamin we śnie oznacza, że powinieneś mieć większą siłę woli aby stanąć w obronie własnych racji. W innym znaczeniu przyjmowanie witamin wskazuje na złe nawyki żywieniowe w rzeczywistym życiu oraz konieczność uzupełnienia w diecie niezbędnych mikroelementów.

Gdy ktoś daje Ci witaminy jest to znak, że uzyskasz od kogoś wsparcie w niezwykle trudnym momencie swojego życia. Jeśli jednak ją odrzucisz może się okazać, że Twoje wysiłki pójdą na marne i nie ukończysz dzieła, o które w przeszłości walczyłeś z taką zaciętością.

Jeśli lekarz przepisuje Ci witaminy, wówczas według sennika oznacza to, że osiągniesz pełnię szczęścia jedynie czerpiąc radość z prostych rzeczy.

Witaminy, które mogą pojawiać się w snach:

Witamina A – świadczy w snach o zmianie dotychczasowych zainteresowań bądź typowych zachowań i nawyków śniącego. Jeśli do tej pory zamykałeś się w sobie i spędzałeś wolny czas jedynie we własnym towarzystwie, teraz odnowisz dawne relacje i wyjdziesz do ludzi. Jeśli natomiast w Twoim życiu panował jedynie przepych i gwar, teraz zapragniesz spokoju i chwili wytchnienia z dala od oczu innych ludzi.

Witamina D – zwiastuje problematyczny okres w życiu, który będzie wymagał od Ciebie wielu zmian. Na szczęście osoba, która już wniosła do Twojego życia wiele słońca i radości pospieszy Ci z pomocą oraz pomoże lepiej zadbać o własną przyszłość.

Witamina E – jest symbolem zdrowia, witalności oraz dobrostanu. W snach wieszczy czas upojnych przeżyć z miłością życia, liczne sukcesy i korzystne zmiany.

Witamina B – jako symbol senny zwiastuje rodzinne waśnie i spory z powodu nierozwiązanych spraw z przeszłości. Wspólny język odnajdziesz z rodziną dopiero wtedy, gdy wszystko sobie dokładnie wyjaśnicie.

Witamina C – jest zwiastunem szczęścia i owocnych przedsięwzięć, jest także zapowiedzią radosnych przeżyć w gronie najbliższej rodziny. Jeśli czekałeś na właściwy moment, w którym mógłbyś zacząć realizować swoje marzenia to czekaj lecz zacznij od zaraz.

Zobacz także:

  • Styczeń
  • Chart
  • Belka