Sennik Huśtawka

  Huśtawka pojawiająca się w snach wskazuje na chęć powrotu do beztroskich chwil z dzieciństwa, podczas gdy kołysanie zapewniało nam uczucie spokoju oraz pozwalało żyć pełnią szczęścia i radości. Huśtawka we śnie wiąże się z potrzebą zapomnienia o ograniczeniach dorosłości. Sennik mówi, że najlepszym sposobem na osiągnięcie życiowej równowagi jest przyjęcie właśnie takiego sposobu myślenia. Huśtawka w marzeniach sennych nie jest dobrym znakiem tylko wtedy, gdy jest pusta. W przeciwnym razie jest zapowiedzią życia w harmonii. Huśtawka jest także symbolem ruchu, jest wyrazem satysfakcji i wolności, alternatywnie podkreśla pragnienie seksualnej odmiany. Huśtawka może świadczyć także o tym, że Twoje uczucia do pewnej osoby są mało stabilne, wciąż miotasz się i zastanawiasz jak postąpić w tej skomplikowanej sprawie. Sen o huśtawce stanowi również ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem spowodowanym podjęciem bezmyślnych działań w życiu śniącego.

HUŚTAWKA – znaczenie snu:

  Gdy widzisz huśtawkę oznacza to, że otrzymasz od kogoś cenną informację o swojej rodzinie a może nawet dostaniesz zaproszenie na ślub. Powrócą do Ciebie wspomnienia z dzieciństwa. Taki sen bywa również wyrazem pragnienia ucieczki od bieżących spraw i obowiązków a także obwiniania się za błędy z przeszłości.
  Jeśli huśtasz się na huśtawce, sennik wieszczy nieprzespane noce oraz wiele perypetii w Twoim życiu.
  Jeśli huśtasz kogoś na huśtawce, to znak, ze weźmiesz udział w chrzcie.
  Jeśli widzisz jak ktoś inny huśta się na huśtawce, wówczas będziesz mieć trudności z podjęciem decyzji pomiędzy dwiema bardzo atrakcyjnymi ofertami.
  Dziecko siedzące na huśtawce to zgodnie z tym, co mówi sennik zapowiedź powodzenia w realizacji własnych planów oraz dążeń a także znak nadziei na przyszłość. Sen jest oznaką szczęścia w sprawach rodzinnych i biznesowych.
  Huśtawka z łańcuchami to zły znak, który może zwiastować karę więzienia.
  Bliźniaki siedzące na huśtawce zwiastują zmiany w życiu osobistym.
  Jeśli widzisz siebie patrzącego na huśtawkę, wówczas sen zwiastuje liczne konflikty.
  Siedzenie na huśtawce w snach stanowi zapowiedź, że będziesz mieć więcej swobody w życiu.
  Jeśli zobaczysz pustą huśtawkę, będziesz miał kłopoty, a może nawet problemy zdrowotne.
  Kołysanie się na niej to znak, że przez długi czas będziesz się wahać z podjęciem decyzji w pewnej ważnej sprawie.

Sennik mistyczny – HUŚTAWKA

  Huśtawka we śnie reprezentuje wzloty i upadki śniącego, szczęście i nieszczęście a także wiele innych przeciwstawnych wartości. Może także wskazywać na liczne słabości oraz tendencje do poruszania się tam i z powrotem oraz miotania się pomiędzy własnymi możliwościami.