Sennik Córka

Córka pojawiająca się w snach symbolizuje wszelkie nadzieje na przyszłość, których podstawą są Twoje obecne działania. Jednak pozytywne zmiany nadejdą jedynie wtedy, gdy sen zakończy się pomyślnie. Sen może również stanowić odzwierciedlenie rzeczywistości oraz dotyczyć Twoich osobistych relacji z córką. Tego typu sny przypominają również, by zawsze starać się iść naprzód i nigdy się nie poddawać, gdyż istnieją powody, dla których warto żyć. Ponadto córka w marzeniach sennych pokazuje, że zawsze warto być otwartym na zmiany, gdyż każda z nich może wnieść coś pozytywnego do ludzkiego życia.

Widok córki we śnie wieszczy nowe obowiązki oraz pozytywne zmiany w życiu. Nadeszła długo wyczekiwana okazja, dlatego skoncentruj się na niej i za wszelką ceną dąż do upragnionego celu, nawet jeżeli pozornie będzie on poza Twoim zasięgiem. Tylko krok po kroku ciężką pracą będziesz w stanie osiągnąć to, czego pragniesz, jednak nie idąc drogą na skróty.

Rozmowa z córką we śnie świadczy o otrzymaniu zaskakującej wiadomości. Alternatywnie taki sen wieszczy, że naprawisz wyrządzoną komuś krzywdę.

Jeżeli córka we śnie Cię nie słucha, to Twój sen zapowiada zmartwienia i smutki. Bardzo możliwe, że będziesz musiał wziąć na siebie czyjeś zobowiązania.

Widok wściekłej córki symbolizuje szkodę lub stratę, która może doprowadzić do zniweczenia Twoich osobistych planów. Możliwe, że zostaniesz oskarżony o defraudację pieniędzy lub poniesiesz innego typu stratę finansową.

Radosna i uśmiechnięta córka we śnie oznacza, że wszystko co złe będzie miało swój koniec, a Tobie w końcu uda się znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Możliwe również, że wkrótce otrzymasz miły prezent.

Piękna i elegancka córka we śnie stanowi przesłanie, że zamiast zbyt wiele myśleć i marnować czas, lepiej wykorzystaj swoje możliwości. W innym znaczeniu taki sen wskazuje, że Twoje dzieci będą miały dostatnie życie.

Smutna córka według sennika jest oznaką, że powinieneś trzymać język na wodzy, bo może to doprowadzić do konfliktu, który będzie miał dla Ciebie poważne konsekwencje zawodowe. Powinieneś szczególnie uważać, by nie podpaść szefowi bo może to skutkować utratą pracy.

Przytulanie córki we śnie na ogół zwiastuje liczne nieporozumienia z najbliższymi. Prawdopodobnie ktoś powie o jedno słowo za dużo, co przerodzi się w nieoczekiwaną kłótnię. Dlatego w najbliższej przyszłości powinieneś zważać na to, co mówisz, aby nikogo nie urazić.

Jeżeli we śnie córka trzyma Cię za rękę, wówczas jest to sygnał, że powinieneś być ostrożny w powierzaniu komuś swoich tajemnic. Pamiętaj, że nie znasz przyszłości i nie możesz mieć pewności czy informacje, które odważysz się wyjawić nie zostaną użyte przeciwko Tobie.

Jeżeli śnisz, że nie jesteś w stanie rozpoznać swojej córki to zazwyczaj jest to zły znak oznaczający podjęcie daremnego trudu. Prawdopodobnie Twoje nowe przedsięwzięcie doprowadzi Cię w ślepy zaułek.

Jeżeli we śnie Twoja córka pokryta jest błotem, to taki sen stanowi ostrzeżenie, by lepiej zadbać o swoje zdrowie.

Plącząca córka

Sen o plączącej córce zwiastuje plotki i oszczerstwa. Prawdopodobnie ktoś będzie z Ciebie szydził, jednak nie powinieneś pozostawać na tego typu zaczepki zupełnie obojętny. Alternatywnie sen wskazuje, że powinieneś uwolnić się od negatywnych emocji. Prawdopodobnie czujesz, że Twoje życie nie jest zrównoważone i jest dalekie od tego, jakbyś chciał żeby wyglądało.

Sen o córce znajdującej się w niebezpieczeństwie

Jeżeli we śnie Twoja córka jest w niebezpieczeństwie, to jest wyraźny sygnał ostrzegawczy, że powinieneś bardziej skupić się na sobie oraz na swoich decyzjach, zamiast ulegać innym. Musisz pilnie zmienić to zachowanie i zacząć sam decydować o swoim losie, w końcu masz jedno życie i nikt go za Ciebie nie przeżyje.

Zaginięcie córki

Sen, w którym Twoja córka zaginęła to znak, że powinieneś bardziej skupić się na swoich obowiązkach. Czasami rutyna, a może nawet odrobina lenistwa sprawia, że zapominasz o podstawowych zadaniach, które powinieneś wykonać. Pamiętaj, że inni na Ciebie liczą i są też po części od Ciebie zależni.

Śmierć córki

Sen o śmierci córki wieszczy radykalną zmianę, która będzie miała natychmiastowy wpływ na życie Twoje i Twoich bliskich. Dlatego postaraj się jak najszybciej zaadoptować do nowej roli, aby zminimalizować ewentualne straty.

Jeżeli we śnie wspominasz swoją zmarłą córkę możesz to odebrać jako wróżbę, że wkrótce stanie się coś niewiarygodnego.

Sen o zabiciu własnej córki oznacza, że stoisz przed podjęciem bardzo ważnego wyboru, którego konsekwencje będą rzutować na resztę Twojego życia.

Sen o chorej córce

Jeżeli śnisz, że twoja córka jest chora, to zazwyczaj taki sen jest bardzo złym znakiem świadczącym o problemach zarówno w życiu zawodowym jak i rodzinnym. Powodem tego jest najczęściej przenoszenie problemów z pracy do domu i odwrotnie, co powoduje wzrost napięcia i brak zrozumienia. Być może warto oddzielić te sfery od siebie i dać sobie czas na naprawę problemów, czy to poprzez spędzenie urlopu z najbliższymi, czy też skupienie się na ważnym projekcie w pracy, a jeżeli to nie przyniesie spodziewanych rezultatów, być może warto poszukać innej pracy.

Sen o córce będącej w ciąży

Taki sen ma różnorakie znaczenie w zależności od etapu życia, w którym się znajdujesz oraz od tego czy w rzeczywistości posiadasz córkę. Jeżeli tak jest, to właśnie nadszedł odpowiedni moment na rozmowę z córką o jej przyszłości, szczęściu oraz zamążpójściu. W przeciwnym razie taki sen reprezentuje radość rzez zły. Prawdopodobnie próbujesz znaleźć jakiekolwiek pozytywy z sytuacji, w której się znajdujesz.

Ślub córki

Sen o ślubie własnej córki zwiastuje nastanie radosnego i szczęśliwego okresu w Twoim życiu. To wydarzenie zapoczątkuje okres wolny od trosk i zmartwień, przyczyni się również do wielu pożytecznych zmian w życiu, w którym to praca przyniesie Ci również wiele radości.

Jeżeli natomiast we śnie prowadzisz ją do ołtarza, to taki sen wskazuje, że przypadkowo wpadniesz na pewien ciekawy trop, który fartownie wykorzystasz.