Sennik Hałas

  Hałas we śnie oznacza pragnienie wypoczynku i życia w spowolnionym tempie. Odzwierciedla także chęć schronienia się przed nadmiernym gwarem, który zewsząd Cię otacza. Pragniesz znaleźć ludzi, z którymi mógłbyś się utożsamić, chcesz także, aby Twój głos był przez innych słyszany. Odpoczynek może zapewnić Ci świeże spojrzenie na sprawy, które dotąd wydawały się być dość skomplikowane a także znaleźć swoją własna oazę, która zapewni Ci ciszę i spokój.
  Gdy sam hałasujesz jest to znak, że będziesz musiał przebić się przez barierę, która stale Cię blokuje i nie pozwała podążać właściwą drogą.
  Gdy inni także słyszą hałas to znak, że rzucisz się w wir pracy, która nie przyniesie Ci żadnego pożytku. Dopóki nie uporządkujesz panującego wokół Ciebie chaosu, dopóty nic więcej nie osiągniesz w swoim życiu.
  Kiedy jako jedyny słyszysz hałas wieszczy to, że usłyszysz coś na swój temat, czego nie chciałbyś nigdy usłyszeć. Będziesz musiał pogodzić się z tym, że ludzie lubią zajmować się plotkami na temat Twojego życia osobistego.
  Jeśli inni hałasują to znak, że coś przeszkodzi Ci w działaniu. W Twojej głowie zacznie piętrzyć się i nawarstwiać wiele spraw naraz. Z czasem nie będziesz już mógł sobie radzić z problemami, które tak naprawdę nie powinny być Twoim zmartwieniem. Skorzystaj zatem z dobrej rady i przestań mieszać się w cudze sprawy a wszystko prędzej czy później powróci na dawne tory.
  Dziwny hałas świadczy o obawach przed tym, co nieoczekiwane i nieznane w życiu. Twoje rozproszenie zacznie udzielać się innym. Brak czasu na sen i ogólne przemęczenie może zacząć wpływać negatywnie na Twoją ogólną kondycję zarówno fizyczną jak i psychiczną.
  Głośny hałas zwiastuje, że pospieszysz na ratunek niewłaściwej osobie. Twoje obowiązki zostaną zepchnięte na drugi plan, przez co narobisz sobie sporo zaległości. Lepiej zatem planuj wszystko z rozsądkiem i trzymaj się raz ustalonych zasad a zmieścisz się ze wszystkim w odpowiednim czasie.
  Hałas od maszyn roboczych świadczy o tym, że Twoje życie zacznie zmierzać w niewłaściwym kierunku. Brak stabilizacji i ciągłe obawy o własną przyszłość wpędzą Cię w stan życiowego zwątpienia.
  Hałasujące dzieci są oznaką, że nie radzisz sobie z panującym wokół Ciebie wrzaskiem. Nieustanny zgiełk przeszkadza Ci w codziennej pracy a Twoje obowiązki zrzucane są na drugi plan w coraz większym stopniu. Z czasem wszystko się ułoży, pytanie tylko z ilu okazji będziesz musiał zrezygnować lub z ilu uda Ci się w porę skorzystać.

Zobacz także:

 • Bankrut
 • Wrotki
 • Bór