Grzech

  Grzech we śnie jest zawsze negatywnym symbolem, który zwiastuje kłopoty i nieprzyjemności. Jest oznaką chwiejności emocjonalnej, nierozważnych zachowań oraz zagubienia się w rzeczywistości. Sen niekiedy świadczy o potrzebie wyciszenia się, nabrania dystansu do spraw, które zwykle kończą się niepotrzebnymi napięciami, wróży utratę kontroli nad własnym życiem oraz problemy, które należy w porę rozwiązać, aby nie ponieść za nie dotkliwej kary.
  Jeśli we śnie to Ty grzeszysz, jest to znak, że przez Twoje nieprzyzwoite zachowanie bliscy będą się o Ciebie martwić.
  Gdy śnisz, że inni grzeszą, wówczas możesz się spodziewać, że będziesz mieć ciągłą potrzebę współdziałania, doprowadzisz także kilka zadań do końca na poziomie, który w pełni Cię zadowoli.
  Twoja lekkomyślność przysporzy Ci wielu zmartwień, może też doprowadzić Cię do niepotrzebnego niebezpieczeństwa.
  Spowiedź z grzechów we śnie zapowiada, że poniesiesz karę za swoje zachowanie, które będzie odbiegało od powszechnie uznawanych zasad.
  Jeśli nie chcesz by ktoś dał Ci nauczkę za Twe wybryki, postaraj się nie popełniać w kółko tych samych błędów.
  Grzechy z przeszłości w marzeniach sennych są zwiastunem zbliżającego się okresu pełnego niepokojów, zagubienia oraz smutków.
  Grzechy młodości w snach są zwykle oznaką kłopotów wynikających z podjęcia nierozważnych i nieprzemyślanych decyzji, które będą kontynuowane w przyszłości przez długi czas.
  Grzech pierworodny Adama i Ewy wieszczy, że zwiodą Cię przebiegli ludzie, którym szybko ulegniesz, przez co na zawsze wiele osób straci do Ciebie zaufanie.

Zobacz także:

 • Ścigać
 • Foka
 • Uszczelka