Gruczoły

Gruczoły pojawiające się w snach symbolizują liczne możliwości, które powinniśmy jak najszybciej dostrzec aby móc zacząć je właściwie wykorzystywać. Stanowią one informację o osłabionym układzie nerwowym, który należy zregenerować. Nadwyrężony organizm może bowiem stać się podłożem wielu różnych chorób. Dlatego też sen o gruczołach należy potraktować jako poważne ostrzeżenie o pogarszającym się stanie zdrowia. W innym znaczeniu gruczoły w snach mogą być powiązane z rodzącym się instynktem macierzyńskim.

Znaczenie snu o gruczołach:

Gruczoły potowe według sennika są oznaką wyboistej drogi, którą trzeba będzie kroczyć, aby osiągnąć swój cel. Jednak zadanie to nie będzie proste z uwagi na liczne napięcia z bliskimi. Praca zespołowa może się okazać kluczem do szybkiego sukcesu.

Gruczoły mleczne w marzeniach sennych są zwiastunem macierzyńskiej opieki bądź rodzącego się instynktu macierzyńskiego. Być może masz plany związane z powiększeniem rodziny bądź już tego doświadczasz.

Sen o gruczołach trawiennych jest oznaką, że niepotrzebnie skupiasz się na mało znaczących sprawach a zapominasz o tym, co powinno być dla Ciebie najważniejsze. Pamiętaj, że początkiem wszystkich problemów jest brak życiowej równowagi oraz zachwiane relacje z bliskimi. Stabilna sytuacja emocjonalna powinna być dla Ciebie bowiem na pierwszym miejscu.

Zapalenie gruczołów to symbol senny, który świadczy o tym, że jesteś osobą o słabych nerwach. Powinieneś zatem w pierwszej kolejności zadbać o swoje zdrowie oraz zrównoważone życie.