Głóg

Głóg we śnie symbolizuje płodność i odrodzenie bądź ich brak. Wskazuje na krok w przód na drodze do własnego rozwoju osobistego. Ponadto sen o głogu może zwiastować nastanie korzystnego okresu, w którym uda Ci się zrealizować wiele ze swoich życiowych celów.

Podstawowe znaczenie snu o głogu:

Liście głogu we śnie wskazują, że kogoś z Twojego otoczenia czeka wizyta lekarska. Jednak nie masz się o co martwić, gdyż wyniki badań będą pozytywne, może okazać się, że dolegliwość nie jest poważna.

Sadzenie głogu we śnie odzwierciedla Twoje ogromne ambicje. Masz duże wymagania wobec siebie i otaczających Cię ludzi. Sprawia to, że rzadko wykazujesz się wystarczającą empatią i zrozumieniem wobec czyichś problemów i potrzeb.

Widok lasu z drzewek głogu zapowiada otrzymanie dobrych wiadomości. Możliwe, że wyjazd, na który od dawna liczyłeś dojdzie do skutku i w końcu będziesz mógł odpocząć od zgiełku i rutyny codziennego życia.

Kwiaty głogu zapowiadają sukces zawodowy. Twój wysiłek w końcu zaprocentuje i przyniesie rezultaty na jakie bardzo liczyłeś. Zdasz sobie sprawę, że wszystkie Twoje obawy były bezpodstawne i dzięki swojej wytrwałości i ciężkiej pracy uda Ci się dokonać czegoś wielkiego.

Picie herbaty z suszonego głogu wskazuje na potrzebę zmiany codziennych nawyków. Prawdopodobnie ze względu na zły stan zdrowia oraz zalecenia lekarskie będziesz zmuszony do zmiany swoich przyzwyczajeń żywieniowych oraz do wykazania się większą aktywnością fizyczną. Pamiętaj, że nawet drobne dolegliwości same nie ustąpią, dlatego warto się przebadać, zwłaszcza jeżeli nie robiłeś tego od dłuższego czasu.

Krople z głogu wskazują na tęsknotę za minionymi latami. Prawdopodobnie ostatni okres nie był dla Ciebie najlepszy i wracasz wspomnieniami do czasów, gdy żyło Ci się lepiej. Pamiętaj, że nic nie trwa wiecznie i lepsze dni mogą jeszcze powrócić, jednak samo nic nie przyjdzie, więc pora wziąć się do pracy i zastanowić w jaki sposób poprawić swój los.