Sennik Bank

  Bank we śnie jest oznaką pragnienia bezpieczeństwa finansowego. Bank symbolizuje energię oraz wszelkich aktywności, które znajdują odzwierciedlenie w Twoich emocjach w rzeczywistym świecie. Sen na ogół nawołuje, by być ostrożnym w zarządzaniu swoimi zasobami w prawdziwym życiu, może także stanowić ostrzeżenie, aby wystrzegać się wszelkich spekulacji, które mogą zakłócić Twoje w pełni uporządkowane i spokojne życie.
  Jeśli widzisz bank we śnie może być to zapowiedzią skromnego zysku niekoniecznie finansowego. Być może masz poczucie, że brak Ci w życiu zabezpieczenia dlatego stale poszukujesz ochrony moralnej, fizycznej, duchowej bądź emocjonalnej.
  Jeśli śnisz, że banku nie ma kasjera, możesz napotkać trudności w biznesie bądź w miejscu, w którym pracujesz.
  Jeśli widzisz napad na bank, to taki sen może sugerować nierozwiązane pragnienie przywiązania się do sytuacji, która od dawna jest poza Twoją kontrolą. Na co dzień wydatkujesz zbyt wiele energii, która niszczy twoje wewnętrzne pokłady.

Gdy śnisz, że jesteś w banku

  Jeśli masz puste konto w banku może to stanowić zapowiedź licznych problemów natury finansowej, sen stanowi ostrzeżenie, że różnego typu transakcje mogą spowodować, że będziesz mieć długi.
  Kiedy śnisz, że wpłacasz pieniądze do banku jest to znak, że Twoja sytuacja finansowa jest korzystna. Niestety trudno będzie Ci osiągnąć coś więcej, dlatego obecnie musisz zadowolić się tym, co masz. Brak odwagi i bezpieczeństwa sprawi, że będziesz musiał wkrótce z kimś pójść na kompromis.
  Jeśli jesteś w banku i wypłacasz zdeponowane pieniądze, oznacza to, że Twoja pozycja społeczna nie zmieni się w najbliższej przyszłości.
  Gdy pracujesz w banku, taki sen zwiastuje na ogół dobre widoki na przyszłość, udane przedsięwzięcia i wzrost mienia.