Sennik Front

  Front pojawiający się w marzeniach sennych jest oznaką walecznej postawy śniącego oraz jego skłonności do wykorzystywania odpowiednich warunków potrzebnych do pokonania nieprzyjaciela. Sen zwykle wieszczy uwolnienie się od uciążliwego ucisku, jest także symbolem długiego życia, odwagi i honoru.
  Jeśli widzisz front danego obiektu, wówczas sen oznacza, że przy wyrażaniu swoich uczuć lepiej zachowaj stosowny dystans, gdyż możesz powiedzieć o jedno słowo za dużo niż potrzeba.
  Front wojenny w marzeniach sennych to znak, że staniesz na czele bardzo ważnego przedsięwzięcia, które sprawi, że przezwyciężysz swojego głównego rywala i wzmocnisz swoją dotychczasową pozycję w zespole.
  Sen, w którym widzisz front mebli jest oznaką nadchodzących zmian w Twoim domowym życiu, może być również zapowiedzią planowanego remontu.
  Front budynku we śnie wieszczy liczne zaszczyty i udane przedsięwzięcia. Im jest wyższy, tym śniący może liczyć na więcej sukcesów w swoim życiu.
  Gdy śnisz, że podchodzisz do kogoś od frontu oznacza to, że dzięki swojej walecznej postawie przezwyciężysz wszystkie przeciwności, które staną na Twojej drodze do celu.

Zobacz także:

 • Strzelba
 • Drzwi
 • Tablica