Sennik Arena

  Arena to zamknięte miejsce o okrągłym kształcie, które we śnie może sugerować, że wahasz się w życiu z podjęciem ważnej decyzji, przez co wciąż kręcisz się w kółko. Sen o arenie symbolizuje ciekawy i dobrze zapowiadający się okres w Twoim życiu, może stanowić zapowiedź okazania komuś wsparcia bądź przekazania publicznego oświadczenia na temat własnych przekonań. Arena w marzeniach sennych może także wieszczyć odbycie duchowej podróży.
  Gdy śnisz, że ją widzisz, wówczas problem, który przysparzał Ci wiele cierpienia zostanie przez kogoś szybko rozwiązany.
  Jeśli we śnie jesteś na arenie to znak, że pragniesz przebywać w środowisku, w którym możesz swobodnie demonstrować swoje talenty i otwarcie wyrażać siebie.
  Jeśli śnisz, że śpiewasz na arenie, wówczas może to być zapowiedzią pożegnania się z ukochaną osobą bądź uwikłania w niespodziewany romans.
  Kiedy śnisz, że jesteś sam na arenie wieszczy to, że przeżyjesz w życiu żenujące chwile, o których długo nie będziesz mógł zapomnieć. Sen stanowi również zapowiedź, że w pewnej kwestii poprosisz o wsparcie swojego dobrego współpracownika.
  Bieganie po arenie we śnie świadczy o tym, że podejmiesz próbę rozwiązania wewnętrznego konfliktu, który wciąż sprawia, że boisz się ujawnić przed światem swoje prawdziwe uczucia
  Gdy występujesz na arenie, wówczas sen może wskazywać na wewnętrzny dylemat związany z wykonywaniem codziennej pracy bądź na sprawy rodzinne, które powinny być jak najszybciej rozwiązane.
  Uprawianie sportu na arenie to znak, że ktoś stale potrzebuje Twojej uwagi.
  Sen o oglądaniu areny w telewizji wskazuje na życiową stagnację, zwykle oznacza, że w przyszłości nie uda Ci się wprowadzić w życie wszystkich zaplanowanych zmian.
  Historyczna arena we śnie taka jak np. Koloseum stanowi odzwierciedlenie własnych lęków, z którymi mierzysz się na co dzień, lepiej zacznij odpychać od siebie ciemne myśli i uczucia a wkrótce zaznasz w życiu szczęścia.