Dżokej

Dżokej pojawiający się we śnie oznacza, że w przyszłości z łatwością osiągasz sukces. Wszystko potoczy się po Twojej myśli, nawet, jeśli zaryzykujesz więcej niż zwykle.

Zgodnie z inną interpretacją dżokej ma dualistyczne znaczenie, które z jednej strony może zapowiadać liczne osiągnięcia z drugiej zaś same niepowodzenia w życiu.

Szczegółowa symbolika snu o Dżokeju

Sen o dżokeju sugeruje, że twoje życie jest zdecydowanie lepsze niż sądzisz i powinieneś się po prostu nim cieszyć.

Gdy widzisz dżokeja w swoim śnie, wówczas jest to znak, że powinieneś wreszcie uwierzyć we własne możliwości i zrealizować plany, które od dawna odkładasz na później. Staraj się nie szukać wymówek, tylko zapamiętaj, że tylko od Ciebie zależy, czy będziesz podejmował kolejne próby, nawet, jeśli nie wszystkie zakończą się sukcesem.

Sen o byciu dżokejem wskazuje, że po wielu trudach znajdziesz się na wygranej pozycji. W Twoim życiu zawodowej, jak i prywatnym wszystko zacznie się układać.

Gdy jesteś we śnie dżokejem i zawsze wygrywasz, oznacza to, że jesteś urodzonym zwycięzcą i jeśli tylko zachowasz odpowiednią koncentrację to osiągniesz wszystko, o czym marzysz.

Gdy śnisz, że ukochana osoba jest dżokejem, to jest to znak, że bliska osoba będzie potrzebowała Twojego wsparcia lub pomocy. Być może boi się o nie poprosić, lub po prostu się wstydzi. Zastanów się, kto z Twoich przyjaciół bądź rodziny w ostatnim czasie inaczej się zachowywał i czy przypadkiem nie potrzebuje Twojej pomocy.

Gdy widzisz jak dżokej podczas wyścigu spada z konia, to taki sen oznacza, że masz duszę poszukiwacza przygód i awanturnika. Zawsze jesteś gotów poznawać nowe rzeczy oraz odkrywać nieznane regiony i kultury. Możliwe nawet, że zdecydujesz się na przeprowadzkę na drugi kraniec świata.

Obstawianie przegranego dżokeja oznacza, że na pewien czas powinieneś zrezygnować z ryzykownych przedsięwzięć. Postaraj się również nie wychylać szczególnie w pracy, ponieważ w okresie zwolnień Twoi zwierzchnicy mogą sobie przypomnieć o właśnie o Tobie.

Kłócenie się z dżokejem wieszczy oszustwo lub niewierność. Sen może związek z Twoim życiem prywatnym, dlatego powinieneś ze szczególną uwagą śledzić własne otoczenie. Pamiętaj również, że chwila zapomnienia i lekkomyślne decyzje mogą mieć opłakane konsekwencje.