Sennik Malarstwo

  Malarstwo we śnie zazwyczaj symbolizuje odrodzenie, kreatywną stronę duszy lub nowy etap w życiu śniącego. W negatywnym znaczeniu sen o malarstwie zwiastuje porażkę i jedyne co możesz w takiej sytuacji zrobić, to się na nią przygotować a następnie zacząć wszystko od początku. Sennik wieszczy również, że pewne wydarzenia zaskoczą Cię do pewnego stopnia w bardzo negatywny sposób.

Znaczenie snu o malarstwie:

  Malowanie domu to bardzo pozytywny znak, zazwyczaj taki sen zwiastuje osiągnięcie sukcesu w nowym przedsięwzięciu lub poprawę sytuacji zawodowej.
  Jeżeli we śnie widzisz jak ktoś maluje dom, to taki sen oznacza, że pewna bliska Ci osoba zacznie unikać kontaktu z Tobą lub zacznie coś przed Tobą ukrywać.
  Jeśli widzisz we śnie kolorowe obrazy oznacza, że zaczniesz cieszyć się tym, co masz. Jest to również pozytywny znak, który świadczy o tym, że jesteś optymistą i osobą pewną siebie.
  Jeżeli jesteś ubrudzony farbami to taki sen wskazuje, że łatwo wyprowadzić Cię z równowagi i źle znosisz krytykę pod swoim adresem. Wszelkie manipulacje mogą wpłynąć na Twoje osądy, które teraz mogą okazać się błędne.
  Podziwianie obrazów we śnie symbolizuje kreatywność i potrzebę relaksu. Być może również z czasem dojrzejesz i odkryjesz w sobie potrzebę znalezienia nowego hobby, może się nim okazać malarstwo.
  Malowanie obrazu oznacza, że powinieneś wykazać się swoją kreatywną stroną zamiast ciągle odtwórczo naśladować działania innych ludzi.
  Malowanie autoportretów we śnie może wskazywać na problemy z własnym ego. Wywyższanie się ponad innych może z czasem przynieść Ci same straty między innymi zerwanie kontaktów z bliskimi i przyjaciółmi.
  Ukrywanie obrazów w marzeniach sennych oznacza, że pragniesz postępować w życiu odważnie i konsekwentnie, jednak masz skłonności do ukrywania tajemnic, być może dlatego, że nie chcesz ujawniać nikomu bolesnych wydarzeń ze swojej przeszłości.
  Sen o słynnym obrazie zwiastuje przyjemne wydarzenia. To znak, że znajdziesz czas, aby oderwać się chociaż na chwilę o trudów codziennego życia i w końcu się zrelaksujesz.
  Jeśli widzisz nieznany obraz lub gdy nie jesteś w stanie rozpoznać co się na nim znajduje zwiastuje w snach złośliwe plotki lub zapowiada poniesienie porażki w pewnym aspekcie Twojego życia.

Zobacz także:

 • Opera
 • Herszt
 • Kredyt