Drzazga

  Drzazga według sennika wyraża frustrację spowodowaną mało istotnymi kwestiami. Trywialny problem, który nie pozwala ci spojrzeć w przyszłość zmieni teraz Twoje dobre samopoczucie. Sennik wieszczy, że pieniędzy w domowym budżecie zacznie Ci z czasem przybywać, lecz staną się one zadrą w oku najbliższych. Choć powinieneś być teraz zadowolony, atmosfera wokół Ciebie będzie trudna, lecz z czasem wyciągniesz z całej sytuacji pozytywne wnioski oraz dostrzeżesz pozytywne zmiany.

Znaczenie snu DRZAZGA

  Jeśli masz drzazgę i odczuwasz ból jest to znak, że osoba z Twojego najbliższego otoczenia wpędzi Cię w poważne kłopoty. W najbliższym czasie powinieneś być niezwykle ostrożny gdyż pojawią się niespodziewane problemy.
  Gdy nie możesz wyjąć drzazgi to według sennika wszelkie uszczypliwości potraktujesz jako osobistą zniewagę. Twoim bliskim trudno będzie nawiązać z Tobą ponownie pozytywne relacje.
  Wyjmowanie drzazgi oznacza we śnie, że przestaniesz przejmować się krytyką pod swoim adresem i bardzo dobrze, zawsze znajdzie się malkontent, któremu nic nie będzie pasowało.
  Jeśli masz drzazgę w stopie, wówczas sennik podaje, że zaniedbasz swoje interesy przez co zostaniesz wykluczony z dochodowego przedsięwzięcia. Uważaj bo Twój wspólnik może Cię oszukać. Sen, w którym pojawia się drzazga stanowi także zapowiedź nieproszonych gości.

Drzazga w innych kulturach i sennikach.

Sennik mistyczny:

  Według sennika drzazga jest symbolem bólu, nieprzyjemności i cierpienia. Jeśli drzazga jest wbita w ciało, wówczas zwiastuje uszczypliwości oraz zdradę ze strony ludzi, z którymi żyjesz bardzo blisko. Lecące drzazgi zwiastują nieudane przedsięwzięcia i złudne nadzieje. Sennik tłumaczy, że drzazga wbita w dłoń bądź w stopę wróży wizytę niechcianych gości, którzy mogą sprawić Ci przykrość.