Druid

  Druid pojawiający się we śnie jest formą ludzkiej duchowości, która ubóstwia kult i harmonię natury przy jednoczesnym poszanowaniu wszystkich istot ziemskich i środowiska. Sen o druidzie jest symbolem rozumienia źródła życia i jego duchowej natury. Skłania śniącego do podjęcia trafnej decyzji, która jest nierozłącznie związana z Jego przyszłością.
  Jeśli widzisz druida we śnie jest to zapowiedź, że swoje wewnętrzne marzenia zaczniesz budować według starych dogmatów i zasad. Wyjście poza utarte schematy stanie się dla Ciebie mało oczywiste, skupiając się na złym celu przegapisz bardzo ważną okazję.
  Jeśli śnisz, że jesteś druidem, wówczas oznacza to, że zdecydujesz się na dostosowanie swojego punktu widzenia do innych osób oraz zaczniesz bardziej tolerować wszelkie przeciwności losu.
  Martwy druid to znak, że przedwcześnie zaczniesz świętować zbliżające się okazje, pogrążysz się w swym zachwycie i panującym chaosie a na koniec obudzisz się z niczym.
  Jeśli gonisz druida chcąc go złapać jest to w marzeniach sennych zapowiedź, że prześpisz okres, w którym mogłeś wiele osiągnąć, kiedy się obudzisz wszystko będzie wyglądało inaczej. Tylko od Ciebie będzie zależało w jaki sposób wykorzystasz zmiany, które nastąpią.
  Znikający druid stanowi przesłanie, że w najbliższym czasie pochłoną Cię sprawy wyższej wagi, najczęściej są one powiązane z planowaniem życia w bardziej ekologicznych warunkach bądź walką z zanieczyszczeniem środowiska.

Zobacz także:

 • Nieugięty
 • Tiara
 • Biuro