Piętro

Motyw piętra we śnie jest oznaką ukrytych pragnień, nadmiernie emocjonalnego podejścia do życia oraz finansowych w tym często niespełnionych fantazji. Im wyższe piętro, tym osoba śniąca ma wyższe mniemanie o sobie oraz większe zakusy na wzbicie się na wyższe poziomy drabiny społecznej.

Szczegółowe znaczenie snu o piętrze:

Widok piętra we śnie świadczy o dobrych widokach na przyszłość, może również wskazywać na wybujałe ego bądź narcystyczną naturę śniącego.

Sen o piętrze w luksusowym apartamencie jest zapowiedzią czasu obfitości, duchowego oświecenia, stanowi także ostrzeżenie, aby w każdej chwili chronić swój dobytek.

Jeśli śnisz, że nie możesz zejść z piętra jest to znak, że zaczniesz czuć się niepewnie bądź poczujesz się uwięziony w swoim życiu na jawie. Być może również w pewnej sytuacji zawodowej bądź osobistej poczujesz się trochę nieswojo.

Widok opuszczonego piętra w snach może oznaczać, że masz poczucie osamotnienia w związku partnerskim. W przyszłości najprawdopodobniej będziesz mieć duże problemy finansowe bądź miłosne. Twoja romantyczna natura może sprawić, że zawarcie nowych znajomości stanie się na pewien czas niemożliwe.

Piętro nowego budynku wskazuje na nowe możliwości. Najprawdopodobniej zaczynasz odczuwać również potrzebę zrealizowania czegoś w swoim życiu, przekonasz się również, że musisz bardziej pracować nad pewnymi aspektami swojego życia, aby były one lepsze.

Balkon na piętrze jest w snach oznaką silnej osobowości. Najprawdopodobniej czeka Cię kilka trudnych chwil, które ostatecznie zakończą się dla Ciebie bardzo pozytywnie. Jeśli czujesz się bezbronny to być może nadszedł czas, aby wprowadzić w życie kilku prawdziwych zmian.

Jeśli wynajmujesz piętro we śnie najczęściej świadczy to o tym, że nadszedł czas, aby pomyśleć o sobie i o swojej przyszłości. Niewykluczone również, że czeka Cię przejście z jednego etapu w drugi.

Gdy mieszkasz na piętrze wówczas tego typu sen jest oznaką, że obwinisz winą za swoje uczynki niewinną osobę jednak po pewnym czasie będziesz musiał ponieść konsekwencje sowich działań z przeszłości.

Jeśli wspinasz się na piętro w swoim śnie może to oznaczać, że pragniesz, aby Twoja osobista przestrzeń znajdowała się z dala od innych. Masz również wrażenie, że sabotujesz pewne swoje przedsięwzięcia bądź niepotrzebnie zwlekasz z podjęciem ważnych decyzji.

Piętro wieżowca w marzeniach sennych jest symbolem męskości i duchowej energii. Może również wskazywać na niebezpieczeństwo związane z nową przyjaźnią.