Dozownik

Dozownik pojawiający się we śnie świadczy o o niewykorzystanych pokładach energii śniącego a niekiedy także o pojawieniu się na horyzoncie stałej pracy. Zadania, które planujesz wdrożyć w życie ostatecznie sprawią Ci zawód. Zgodnie z sennikiem dozownik stanowi ostrzeżenie, że jeśli nie wprowadzisz do swojego zmian potrzebnych zmian, ktoś z pewnością prędzej czy później pozbawi Cię złudzeń.

Znaczenie snu: dozownik

Widok dozownika w marzeniach sennych jest wyrazem pragnienia osiągnięcia lepszych wyników w życiu. Twoim celem stanie się teraz osiągnięcie jak największych wyników finansowych i ku Twojemu szczęściu będziesz mógł liczyć na pomoc i wsparcie swoich bliskich. Tylko razem jesteście bowiem w stanie osiągnąć wiele.

Sen o dozowniku z płynem do dezynfekcji jest oznaką, że odczuwasz wyraźny przesyt spowodowany ściśle utartymi zasadami, których musisz przestrzegać w codziennym życiu. Potrzebne Ci są natychmiastowe zmiany, które zmienią Twoją perspektywę na lepszą.

Dozownik z płynem bądź mydłem to według sennika znak, że niczego Ci w życiu nie brakuje. Masz zapewnione wszystko, czego Ci trzeba, jednak od pewnego czasu zaczynasz odczuwać pewne braki. Mogą one być wynikiem niespełnionych ambicji i pragnień bądź zwykłej zazdrości w stosunku do tego, co mają inni.

Używanie dozownika przypomina śniącemu o ważnych aspektach jego codziennego życia. Ma za zadanie przypomnieć o tym, co już minęło i do czego najlepiej byłoby powrócić. Powolne aplikowanie z dozownika we śnie jest znakiem okresowego odbudowywania starych relacji, natomiast szybkie zwiastuje wprowadzenie w życie burzliwych zmian.

Pusty dozownik w marzeniach sennych oznacza, że ktoś powoduje uszczuplanie Twoich zasobów finansowych bądź intelektualnych. Uważaj, bo osoba Ta nie cofnie się przed niczym a przede wszystkim będzie walczyć z Tobą do ostatniej kropli krwi.

Zepsuty bądź brudny dozownik jest pozytywnym omenem i świadczy w snach o powrocie do dawnych schematów oraz przyzwyczajeń. Zostaniesz ponownie uświadomiony przez kogoś, że Twoje życie ma sens, być może nawet otrzymasz ciekawą propozycję pracy.

Jeśli śnisz, że widzisz automatyczny dozownik, wówczas oznacza to w snach, że zaczniesz w swoim życiu stosować nowe udogodnienia technologiczne. Choć gadżety nigdy nie zajmowały ważnego miejsca w Twoim życiu, jednak teraz wszystko może się zmienić.