Dom dziecka

Dom dziecka widziany w snach jest oznaką osamotnienia, świadczy o tym, że najprawdopodobniej utknąłeś w martwym punkcie swojego życia i nie możesz znaleźć wyjścia z tej trudnej sytuacji. W Twojej głowie rodzi się wiele pytań, na które nie ma jasnej odpowiedzi. Sen o domu dziecka najczęściej związany jest z ukrytymi niepokojami życiowymi śniącego może również wieszczyć problemy oraz dysfunkcje rodzinne.

Podstawowe znaczenie snu o domu dziecka

Dzieci w starożytnych sennikach łączą się z symboliką związaną ze szczęściem i dobrobytem, są również oznaką niewinności. Motyw domu dziecka w snach jest oznaką wewnętrznych lęków z powodu separacji, życiowego osamotnienia bądź bólu z powodu straty.

Widok domu dziecka

Sen, w którym widzisz budynek domu dziecka to zapowiedź, że stworzysz silną więź z pewnym człowiekiem, z którym zapragniesz wykonywać wiele czynności w Twoim życiu. Rzeczywistość może jednak okazać się dla Ciebie okrutna, gdyż nie będziesz mógł pozwolić sobie na jednoczesne zaspokojenie swoich potrzeb emocjonalnych i duchowych. Tego typu sen jest również oznaką utraconego dzieciństwa bądź wstydliwych wspomnień z przeszłości.

Sen o dziecku z domu dziecka

Kiedy widzisz w domu dziecka dziecko jest to znak, że zaczniesz toczyć walkę o jednoczesne zaspokojenie swoich potrzeb emocjonalnych, fizycznych i materialnych. Jednak nie wpadaj w panikę gdyż ze wszystkim poradzisz sobie świetnie.

Co oznacza sen o odwiedzinach w nim własnego dziecka

Jeśli we śnie odwiedzasz w nim własne dziecko oznacza to, że potrzebujesz wsparcia ze strony innych ludzi, aby osiągnąć w życiu sukces. Tego typu sen może również oznaczać, że niektórzy ludzie mogą podjąć działania przeciwko Tobie.

Szczegółowe znaczenie snu o domu dziecka

Kiedy śnisz, że mieszkasz w domu dziecka może stanowić ostrzeżenie, że należy być bardziej ostrożnym o własne dzieci w rzeczywistym życiu. Może być również oznaką, że w swoim życiu napotkałeś na liczne ograniczenia i smutki w dzieciństwie, które obecnie hamują Twój rozwój.

Odwiedziny w domu dziecka najczęściej są oznaką niezaspokojonych pragnień, zagrożonej reputacji bądź zapowiedzią porażki w karierze zawodowej.

Sen, w którym zabierasz z niego dziecko jest oznaką, że czegoś w życiu stale Ci brakuje np. miłości, władzy bądź bogactwa materialnego, być może czujesz się również z jakiegoś powodu pomijany lub ignorowany.

Interpretacja snu o domu dziecka w senniku mistycznym

Sen o domu dziecka ujawnia problemy, których śniący może nie być w pełni świadomy w realnym życiu. Może również wieszczyć, że uda Ci się pokonać kamienie milowe w Twoim życiu. Według sennika dom dziecka jest także wyrazem życia w samotności oraz tęsknoty za spotkaniami w gronie towarzyskim.