Cymbałki

Pojawienie się cymbałek we śnie niesie ze sobą pozytywne przesłanie. Zazwyczaj sen reprezentuje romantyczne chwile z ukochaną osobą. Być może Twój partner zaskoczy Cię kolacją lub wieczornym wyjściem. Dla osób samotnych to także pozytywny znak, świadczący o poznaniu osoby, dzięki której znów poczujesz motyle w brzuchu.

Gra na cymbałkach zapowiada chwile nieoczekiwanej radości i euforii. Istnieje ogromna szansa, że w końcu odnajdziesz prawdziwą miłość, zdobędziesz upragnioną pracę lub zrealizujesz swój długoterminowy cel.

Jeżeli we śnie widziesz inne osoby grające na cymbałkach to taki sen oznacza, że ktoś ci zaimponuje. Być może ktoś z Twoich bliskich odniesie sukces w biznesei lub miłości.

Gra na zepsutych cymbałkach oznacza, że ciągle próbujesz zbudować z kimś realcję, ale druga strona się przed tym wzbrania. To znak, że czas odpuścić i pójść dalej.

Nauka gry na cymbałkach zapowiada zmiany w Twoim życiu uczuciowym. Być może do tej pory zaniedbywałeś tę sferę życia z powodu innych problemów.

Otrzymanie cymbałek w prezencie oznacza, że ktoś nie słucha Twoich rad lub próśb. Zastanów się czy warto tracić swój cenny czas na taką osobę.

Zniszczenie cymbałek we śnie oznacza, że odrzucisz dobrą okazję biznesową. Być może dostaniesz ciekawą ofertę pracy, jednak będziesz się bał zaryzykować i nie podejmiesz się zmiany.

Zobacz także:

  • Boisko
  • Fiolet
  • Termometr