Sennik Chusta

Chusta we śnie symbolizuje podróż. Istnieje duża szansa, że w najbliższym okresie zwiedzisz ciekawe, nowe miejsca i poznasz ich kulturę. Ponadto sen o chuście często odczytuje się jako poczucie komfortu i bezpieczeństwa w życiu. Negatywnie chusta we śnie może świadczyć o zachwianym poczuciu godności.

Szczegółowe znaczenie snu o chuście:

Widok chusty świadczy o niezachwianym poczuciu własnej wartości. Prawdopodobnie jesteś pewien swego i nikt nie jest w stanie zmącić podjętych przez Ciebie decyzji.

Noszenie chusty we śnie symbolizuje plotkowanie. Prawdopodobnie z kimś się nie zgadzasz i z tego powodu zaczniesz tą osobę obgadywać szukając wsparcia u innych ludzi. Zastanów się czy to na pewno właściwe, i jakbyś się sam czuł gdyby to ciebie obgadywano, zwłaszcza w przypadku jeśli plotkowałeś o bliskiej Ci osobie.

Jeżeli mężczyzna śni o noszeniu chusty to taki sen wskazuje, że potrzebuje o pomocy kobiety przy rozwiązaniu pewnego problemu. Być może masz do czynienia z sytuacją, w której tylko kobiecy punkt widzenia się sprawdzi i dlatego potrzebujesz rady zaufanej osoby.

Zgubienie chusty wskazuje na poniesienie dotkliwej porażki. Pomimo włożonych wysiłków oraz wydawałoby się zrobieniu wszystkiego tak jak należy nie jesteś wstanie zapobiec tej porażce. Czasami po prostu występuje ciąg zdarzeń, który jest trudny do przewidzenia i nic nie możemy na to poradzić. W tej sytuacji najlepiej postarać się minimalizować straty.

Ocieranie chustą czoła oznacza, że ktoś spróbuje podważyć twoje poczucie wartości. Być może w ostatnim czasie nie wszystko układało się po twojej myśli, przez co trochę utraciłeś wiarę we własne możliwości. To z kolei sprawia, że stałeś się podatny na czyjeś uwagi i przytyki.

Lniana chusta reprezentuje problemy ze zdrowiem. Być może warto pomyśleć o wykonaniu badań kontrolnych, zwłaszcza w sytuacji gdy dawno ich nie wykonywałeś. Pamiętaj, że zdrowie mamy tylko jedno i nie da się go kupić, dlatego warto cały czas o nie dbać.

Jedwabna chusta wieszczy niezwykle korzystny okres dla twojej rodziny. Najbliższy czas będzie dla Ciebie niezwykle udany dlatego staraj się zmaksymalizować korzyści i czerpać jak najwięcej, gdyż szybko takie możliwości mogą się nie powtórzyć.

Kolorowa chusta we śnie sugeruje, że jesteś autorytetem dla sowich bliskich. Ludzie darzą Cię szacunkiem i często proszą o radę, zwłaszcza gdy znajdują się w trudnym położeniu. Ponadto w innym znaczeniu sen oznacza, że dzięki swojej uczciwości zyskasz wielu zwolenników.

Pojawienie się białej chusty we śnie oznacza, że spotkasz na swojej drodze osoby, które pomogą Ci uporać się z pewnymi problemami.

Czarna chusta we śnie zapowiada smutne wydarzenia. Być może w twoim domu lub miejscu pracy panuje napięta atmosfera. Postaraj się od tego zdystansować oraz uspokoić całą sytuację. Tylko w ten sposób nie dojdzie do dalszej eskalacji.

Jeżeli we śnie widzisz brudną chustę to może to oznaczać, że wpadniesz w złe towarzystwo. Zastanów się czy wszystkie twoje znajomości są warte podtrzymywania oraz czy ktoś Cię nie wykorzystuje.

Podarta chusta symbolizuje nieporozumienie z partnerem. Być może wynika to z tego, że ostatnio nie poświęcaliście sobie wystarczająco dużo czasu. Warto, abyście przeprowadzili szczerą rozmowę, lub po prostu pobyli razem, wtedy napięcie między wami minie.