Sennik Chrzest

Chrzest we śnie odczytywany jest jako zapowiedź ogólnego dążenia do samorealizacji oraz duchowego spełnienia. Po takiej odnowie śniący może stać się silniejszy oraz mniej podatny na życiowe przeciwności. Symbolika snu o chrzcie silnie na ogół silnie powiązana jest z duchowymi atrybutami takimi jak zadowolenie i radość z życia, zrozumienie oraz odnowa. Woda jest symbolem życia, duchowej odnowy i duchowego odrodzenia. Sen o chrzcie, może również oznaczać, że planujesz zmiany, które przyniosą Ci w życiu liczne korzyści.

Znaczenie snu o chrzcie:

Jeśli jesteś chrzestnym podczas chrztu, wówczas oznacza to, że spotka Cię w życiu wielki zaszczyt. Ktoś zauważy Cię bądź poprosi o ważną przysługę, która z czasem okaże się dla Ciebie honorowym wyzwaniem.

Jeśli we śnie jesteś na chrzcie oznacza to, że na Twojej drodze pojawi się osoba, która będzie miała na Ciebie duży wpływ. Widok chrztu w marzeniach sennych wieszczy także, że zaczniesz przekazywać uniwersalne prawdy i wiedzę ludziom, którzy tego bardzo potrzebują. Uczestnictwo w chrzcie zwiastuje także pojawienie się nowej miłości, jest również wstępem do nowego życia.

Jeśli jesteś honorowym gościem podczas chrztu jest to znak, że wkrótce przeżyjesz duchowe odrodzenie bądź Twoje podejście do życia całkowicie się zmieni. Przez różnego typu perypetie zmienisz także swój stosunek do innych ludzi z Twojego otoczenia.

Sen o własnym chrzcie jest na ogół niekorzystną wróżbą, zwiastuje zmiany w życiu miłosnym oraz obrazuje brak pewności siebie w sytuacjach, które będą tego wymagały. Tego typu sny są również wyrazem poczucia winy oraz poszukiwania życiowego przebaczenia.

Chrzest innej osoby według sennika świadczy o tym, że udzielając pomocy innym ludziom osiągniesz życiowe spełnienie zgodnie z zasadą, że dobra i zła karma zawsze powraca. Dla niektórych takim aspektem może okazać się na przykład działalność charytatywna bądź wolontariat.

Chrzest własnego dziecka oznacza w marzeniach sennych, że możesz zacząć oczekiwać na spełnienie swoich pragnień oraz urzeczywistnienie projektu, nad którym od dawna pracujesz. Jest to dobry znak, który na ogół powiązany jest ze szczęściem.

Chrzest w czystej źródlanej lub święconej wodzie ma za zadanie przynieść duchową jasność w związkach i sprawić, że śniący zacznie zauważać błędy, które inni na ogół bagatelizują.

Warto pamiętać, że woda święcona z chrztu we śnie ma dla każdej ludzkiej duszy działanie oczyszczające.

Ksiądz udzielający chrztu zgodnie z sennikiem niesie ze sobą przesłanie, że powinieneś być na co dzień bardziej pokorny i zaakceptować fakt, iż inni pracują równie ciężko jak Ty. Dlatego warto cenić ludzi a nie jedynie im zazdrościć i zło wróżyć.