Akwarium

  Sen o akwarium zwykle oznacza, że masz wrażenie, że Twoje życie kręci się w kółko bądź zmierza donikąd. Alternatywnie akwarium może wskazywać, że jeśli pragniesz odzyskać jasny umysł i spokój ducha, musisz najpierw wyciszyć się bądź poświęcić trochę czasu na relaks i wypoczynek.
  Jeśli widzisz akwarium we śnie, jest to znak, że będziesz mieć w niedalekiej przyszłości same nieprzyjemności, jeśli niczego nie zrobisz, szybko polegniesz.
  Puste akwarium we śnie to znak, że powinieneś się uspokoić i przeznaczyć więcej czasu na poluzowanie swojego uporządkowanego życia.
  Kiedy śnisz, że pływasz w akwarium, powinieneś liczyć się ze stratami, które przyjdzie C ponieść przez cudze występki.
  Sen o pływających rybach w akwarium jest znakiem wszelkiej pomyślności, szczęścia i zgody, wróży poprawę relacji w gronie rodziny i przyjaciół.
  Wymiana wody w akwarium we śnie oznacza, że masz poczucie straty cennego czasu w życiu, zastanawiasz się jak wybrnąć z trudnych sytuacji, które wciąż pojawiają się w Twoim życiu.
  Brudne akwarium w marzeniach sennych na ogół wróży nieszczęście, jest znakiem wielu życiowych perturbacji a także trudnych do pokonania barier.
  Jeśli śnisz, że w akwarium pływają glony jest to zły znak, który może zapowiadać śmierć człona rodziny.
  Oświetlone akwarium we śnie jest zapowiedzią lepszej przyszłości, to znak, że na Twojej drodze pojawi się wreszcie światełko w tunelu.