Cholesterol

Cholesterol w snach wskazuje na pragnienie poprawy obecnego stylu życia, z którego jesteś niezadowolony. Praca jaką wykonujesz na co dzień zacznie bardzo Cię obciążać, w związku z tym postanowisz coś zmienić. Najwyższy czas, aby zacząć regularnie się odżywiać oraz wdrożyć umiarkowaną aktywność fizyczną. Dobre efekty otrzymasz jedynie dbając o własne zdrowie, bo nikt nie zrobi tego za Ciebie. Sennik podaje, że nigdy nie jest za późno na to, aby poprawić swoją ogólną kondycję i poczuć się lepiej we własnej skórze zgodnie z powiedzeniem, że w zdrowym ciele, zdrowy duch.

Wysoki cholesterol

Kiedy śnisz, że masz zbyt wysoki cholesterol, oznacza to, że będziesz zbyt intensywnie pracować nie dbając o wypoczynek. Przeciążenie ciągłą pracą może sprawić, że zapomnisz o tym, co ważne. Zaczniesz także pomijać takie aspekty jak zdrowie, dobre samopoczucie i szczęście.

Obniżony cholesterol

Sen o obniżonym cholesterolu to znak, że dzięki wprowadzeniu kilku pozytywnych zmian w Twoim życiu, Twój stan zdrowia się znacznie poprawi. Zaczniesz nawet udzielać porad innym ludziom, którzy wciąż nieskutecznie walczą z podobnymi problemami. Edukując innych z pewnością dowartościujesz samego siebie.

Leki na cholesterol

Kiedy śnisz, że bierzesz leki na cholesterol, wówczas oznacza to, że znajdziesz się w bardzo trudnej sytuacji i będziesz musiał sięgnąć po ostateczne środki zaradcze. Gdy leki na cholesterol są nieskuteczne, jeśli nie zadbasz o swoją kondycję fizyczną, Twój stan zdrowia może się znacznie pogorszyć.

Jakie jest znaczenie snu o cholesterolu w senniku mistycznym?

Motyw cholesterolu we śnie pojawia się najczęściej jako sygnał ostrzegawczy informujący o tym, że jakach dziedzina Twojego życia jest zagrożona. Musisz bacznie obserwować wszystkie wydarzenia, które mają miejsce wokół Ciebie. W symbolice sennej jest bowiem ważny każdy szczegół, który uda Ci się zaobserwować we w trakcie snu. Ważne jest, aby w porę reagować kiedy dzieje się coś złego, gdyż najlepiej jest rozwiązywać problemy na samym początku a nie je eskalować.