Sennik Krowa

Krowa we śnie jest symbolem kobiecości, płodności i odnowy a także zwiastunem nadchodzących zmian. Z perspektywy duchowej odzwierciedla chęć głębokiego pragnienia uczynienia w życiu szybkiego postępu. Sen o krowie wskazuje niekiedy na bierną postawę i uległy charakter śniącego. Alternatywnie stanowi symbol bezpiecznej przystani, boskiej energii oraz wrodzonego instynktu macierzyńskiego. Krowa pojawiająca się w marzeniach sennych jest symbolem wierności w małżeństwie oraz macierzyńskiej opieki, bowiem jej nadrzędnym celem jest dostarczanie mleka oraz pożywienia. Może reprezentować zarówno dobre, jak i złe strony kobiecej natury. Motyw krowy według sennika świadczy o kobiecej kontroli oraz władzy. Z duchowego punktu widzenia krowy zwiastują nowe początki oraz duchowe ożywienie. Kojarzone są również z takimi atrybutami jak natura, płodność oraz reprodukcja.

Szczegółowe znaczenie snu o krowie:

Widok krowy to w snach znak, że w Twoim życiu pojawi się osoba, która będzie Cię wspierać, dzięki czemu w końcu rozpoczniesz nowy etap w swoim życiu, poczujesz głęboką ulgę i wreszcie zaczniesz się czuć jak nigdy dotąd.

Krowa pasąca się na łące stanowi zapowiedź osiągnięcia bogactwa okrężną drogą, które w przyszłości zaowocuje wieloma spektakularnymi sukcesami. Sen wskazuje także na chęć rozwiązania podstawowych problemów w życiu śniącego.

Wymię krowy oznacza w snach, że bez względu na to jakie masz plany dotyczące nowej pracy, nowego biznesu bądź innego pomysłu będziesz musiał jeszcze trochę poczekać. Nie jest to najlepszy czas na angażowanie się w coś nowego, ponieważ może się to dla Ciebie źle skończyć. Powinieneś raczej poświęcić więcej czasu na głębszą analizę projektu, zanim zaczniesz na dobre wdrażać go w życie.

Ręczne dojenie krowy zwiastuje polepszenie sytuacji materialnej śniącego. Będziesz ciężko pracował, lecz dzięki temu zarobisz dużo pieniędzy. Sny tego typu są również zapowiedzią, że wkrótce uczynisz wiele kamieni milowych w swoim życiu.

Maszynowe dojenie krów to znak, że nadszedł czas, aby rozpocząć ważne przedsięwzięcie, gdyż jest duża szansa na to, iż zostanie ono niemal automatycznie zakończone sukcesem.

Jeśli śnisz, że jesteś atakowany przez krowę, wówczas jest to zapowiedzią, że zostaniesz przez kogoś zraniony. Tego typu sny są również zapowiedzią niepokojów oraz dużego stresu w życiu na jawie. Sen niesie ze sobą przesłanie, aby nie słuchać się cudzych rad bo mogą być one krótkowzroczne i nieprzemyślane.

Czarna krowa w marzeniach sennych kojarzy się z ukrytymi myślami oraz planami osoby, która o niej śni. Symbolizuje ona płodność, dojrzałość i opiekuńczą moc.

Brązowa krowa zwykle oznacza w snach, że spotkasz na swojej drodze człowieka twardo stąpającego po ziemi, który wyznaczy Ci kierunek, w który powinno zmierzać Twoje życie. Stanie się on również niejako Twoim mentorem w przyszłości.

Czerwona krowa w snach stanowi zapowiedz, że staniesz się uzależniony od swojej matki.

Rozmowa z krową w marzeniach sennych to zapowiedź nawiązania nowych oraz wyjątkowych przyjaźni na długi czas.

Tłusta krowa to bardzo pozytywny znak szczęścia i obfitości.

Łaciata krowa w snach oznacza, że z czasem zacznie doskwierać Ci brak emocjonalnego wsparcia ze strony bliskich osób.

Pokorna i dobra krowa wieszczy w marzeniach sennych spełnienie najskrytszych marzeń i pragnień śniącego.

Stado krów wskazuje na Twoją chęć przynależności do pewnej grupy ludzi. Izolacja społeczna sprawiła bowiem wzmocnienie potrzeby egzystowania na co dzień w odpowiednim gronie towarzyskim.

Krowy pasące się na łące to zgodnie z wiedzą zawartą w senniku oznaka, że będziesz wieść wygodne życie.

Krowie łajno zgodnie z tym, co podaje sennik wskazuje, że podejmiesz skuteczną próbę usunięcia pewnego wstydliwego problemu ze swojego życia.

Święta krowa jest oznaką utraconych bogactw z przeszłości, symbolem nowego życia, szczęścia a także swojego rodzaju ochrony przed negatywnymi myślami.

Zabicie krowy oznacza, że potrzebujesz siły, aby pokonać liczne przeszkody, które staną na Twojej drodze do celu. Sen niekiedy stanowi także ostrzeżenie związane z materialnym bezpieczeństwem śniącego. Martwa krowa wieszczy także pokonanie wszelkich życiowych trudności i cierpienia.

Szkielet krowy to zły znak, który świadczy o poczuciu odrzucenia bądź całkowitego porzucenia przez własną matkę.

Zobacz także:

  • Figle
  • Wanna
  • Przebić