Sennik Chłodnia

Motyw chłodni w snach pojawia się najczęściej w momentach kryzysowych w życiu śniącego. Może symbolizować ochłodzenie się wzajemnych relacji z bliskimi bądź odejście od typowego modelu postępowania w czasie pokoju. Alternatywnie sen o chłodni przypomina o tym, aby w pewnych sytuacjach życiowych zachować zimną krew. Zastanów się także, co widniało wewnątrz chłodni, bo może być to znaczące w szerszej interpretacji snu.

Podstawowe znaczenie snu o chłodni:

Widok chłodni w snach na ogół przypomina o kimś, kto jest zimny i ma lodowatą osobowość. W żadnym wypadku nie uda Ci się zbliżyć do tej osoby, jeśli nie zaczniesz żyć tak jak ona.

Jeśli jesteś w chłodni w snach, oznacza to, że ktoś pokrzyżuje Ci szyki i nakaże pójść drogą, która nie doprowadzi Cię na wyżyny społeczne.

Gdy śnisz, że jest Ci w niej za zimno, zwykle jest to oznaką, że stanie z boku i brak zaangażowania w ważne sprawy spowoduje, że oddalisz się od ludzi, którzy przez lata byli gwarantem wspólnoty i zgody.

Budowanie chłodni w marzeniach sennych stanowi wskazówkę, że aby przetrwać w nadzwyczajnych warunkach, w których ostatecznie przyjdzie Ci żyć, staniesz się człowiekiem zimnym i skostniałym.

Jeśli śnisz, że przechowujesz coś w chłodni, jest to znak, że poznasz osobę, od której będzie bił wyraźny chłód, jednak z czasem, kiedy lepiej ją poznasz, przekonasz się również, że jest człowiekiem o ciepłym sercu i radosnym usposobieniu.

Mięso leżące w chłodni jest zapowiedzią zamrożonego bogactwa, na które trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Co oznacza chłodnia w senniku mistycznym?

Chłodnia zgodnie z sennikiem mistycznym jest oznaką chłodu serca, który przekłada się na większość etapów i cykli życiowych człowieka. Jeśli w pewnych sytuacjach życiowych nie będziesz w stanie zachować zimnej krwi, wszystkie Twoje poczynania z czasem pójdą na marne.