Biurko

  Sen, w którym pojawia się biurko jest rzadkim i niezwykłym snem. Biurko według sennika stanowi bowiem przepowiednię, że otrzymania wspaniałej propozycji pracy, wskazuje również na pozycję, którą uda Ci się osiągnąć w życiu. Sen o biurku bywa zarówno błogosławieństwem jak i ostrzeżeniem, jest również symbolem życia rodzinnego bądź zawodowego. Biurko w snach wskazuje zwykle na nierozwiązany problem, który od dłuższego czasu zaprząta Twoje myśli. Zastanów się jak właściwie postąpić, aby uwolnić się od trwającego utrapienia, rozważ przy tym różne opcje. Jeśli widzisz siebie uczącego się przy biurku jest to zawsze dobry znak na przyszłość.

Interpretacja snu o biurku:

  Jeśli śnisz, że widzisz biurko bądź przy nim siedzisz jest to znak, że wkrótce zaczną ważyć się Twoje losy. Nie czekaj więc bezczynnie, lecz samodzielnie szukaj wyjścia z sytuacji.
  Jeśli w swoim śnie siedzisz z kimś przy biurku jest to oznaką, że brak Ci wiary we własne możliwości.
  Biurko stojące na środku pokoju zwiastuje smutne chwile, śmierć bliskiego członka rodziny bądź trudną sytuację w miejscu pracy.
  Mokre biurko w marzeniach sennych jest oznaką zmian, wszystkie przeszkody, które staną na Twojej drodze do celu zostaną usunięte.
  Tonące biurko jest w snach zapowiedzią poniesienia konsekwencji bądź odbycia kary za liczne grzechy z przeszłości.
  Czerwone biurko jest zapowiedzią pięknej miłości. Jeśli jesteś w podeszłym wieku bądź w związku małżeńskim wówczas możesz się spodziewać ponownego rozbudzenia miłości do swojego partnera. Czerwień jest bowiem kolorem kolor miłości i pożądania, dlatego możesz spodziewać się w najbliższym czasie romantycznej zmiany w swoim życiu.
  Świeżo pomalowane biurko zgodnie z tym, co podaje sennik symbolizuje osobę o czystym i rześkim umyśle. Jest to dobry znak, który równocześnie ujawnia zdrowy stan psychiczny śniącego. Senni mówi, że w przypadku takiego snu nie należy ani chwili wahać się z podejmowaniem złożonych decyzji życiowych.
  Zepsute biurko zwiastuje w snach trudną sytuację, z którą osoba śniąca będzie musiała się wkrótce zmierzyć. Sennik przestrzega, aby być czujnym i uważać na to, co się robi gdyż ludzie mogą zacząć wytykać Cię palcami oraz uczynić Cię niechcianym gościem w towarzystwie.
  Zaśmiecone biurko stanowi według sennika przesłanie, aby jak najszybciej wyznaczyć sobie życiowe priorytety i podążać w ich kierunku.
  Czyste bądź świeżo umyte biurko w marzeniach sennych to znak, że warto pomyśleć o znalezieniu bardziej produktywnych sposobów na spędzenie wolnego czasu niż dotychczas.
  Jeśli w snach siedzisz znudzony przy biurku jest to zapowiedzią, że ktoś namówi Cię na coś, na co będziesz mieć ochoty. Powinieneś być zatem bardziej asertywny i nauczyć się w określonych sytuacjach odmawiać ludziom.

Zobacz także:

 • Okręt
 • Pnącze
 • Dynia