Sennik Bęben

  Bęben pojawiający się w snach odzwierciedla wewnętrzny rytm życia, wyraża wszelkie aspekty ludzkiej egzystencji, zarówno te pozytywne jak i negatywne. W pewien sposób odnosi się również do indywidualnego podejścia do pracy, zwłaszcza jeżeli nie jest się w stanie na nim zagrać.

Szczegółowa interpretacja snu BĘBEN:

  Gra na bębnach we śnie sugeruje, że podążasz przez życie według własnych zasad. Posiadasz silną wolę i potrafisz sam podejmować dobre dla siebie decyzje. Sennik ujawnia, że musisz bardziej wierzyć w swoje pomysły i działania jeśli pragniesz zaimponować innym. Jeżeli gra na bębnach sprawia, że nie czujesz się komfortowo, wówczas sen stanowi negatywną wróżbę, być może zostaniesz wystawiony na pośmiewisko.
  Granie na bębnach w barze sugeruje, że powinieneś więcej czasu spędzić z przyjaciółmi, być może warto rozważyć zorganizowanie spotkania towarzyskiego.
  Granie na bębnach w szkole oznacza, że powinieneś wziąć odpowiedzialność za własne czyny.
  Granie religijnej lub plemiennej muzyki na bębnach jest zazwyczaj pozytywnym znakiem, najczęściej odnoszącym się do życia miłosnego. Taki sen sen może niekiedy sugerować, że powinieneś bardziej zadbać o własne życie duchowe.
  Sen, w którym słyszysz bębny odzwierciedla Twój naturalny rytm życia oraz konieczność utrzymania stałego tempa w dążeniu do swoich celów.
  Jeśli śnisz, że słyszysz bębny w oddali jest to znak, że wkrótce otrzymasz ważne wiadomości, które zwykle odnoszą się one do spraw rodzinnych.
  Rytmiczne, powtarzające się bębnienia wskazują na potrzebę wypoczynku. Być może nadszedł czas, żeby trochę zwolnić, zacząć robić wszystko na większym luzie i sprawić, by życie stało się bardziej zrównoważone.

Bęben w senniku mistycznym:

  Sen o bębnie często wskazuje na potrzebę prowadzenia bardziej spokojnego stylu życia oraz potrzebę nakreślenia planów na przyszłość.

Zobacz także:

 • Walizka
 • Troska
 • Wróg