Bankiet

  Bankiet we śnie jest symbolem szaleństwa, przygody a także dążenia do osiągnięcia życiowej radości. Sennik wróży, że jest to dla śniącego świetny czas na podejmowanie nowych wyzwań oraz na zdobywanie nowych znajomości oraz doświadczeń. Sen, w którym pojawia się bankiet zwiastuje pozytywne wieści w sprawie swoich finansów bądź planów związanych z dalekimi podróżami.

Sennik – bankiet:

  Jeśli widzisz bankiet, sennik wieszczy, że zajmiesz się życiem prywatnym a sprawy zawodowe odłożysz na później. Nie będzie to dla Ciebie bowiem zbyt dobry czas na ubijanie jakichkolwiek interesów.
  Gdy we śnie rozmawiasz z ludźmi na bankiecie, jest to znak, że pewna osoba weźmie Cię za kogoś, kim tak naprawdę nie jesteś, lepiej zatem zachowuj się z wdziękiem i naturalnością, aby nie zostać wziętym za kłamcę bądź manipulatora.
  Przyjemny bankiet oznacza w marzeniach sennych, że spotkasz przyjaciela, który odmieni Twoje życie, nie będziesz musiał szukać zbyt daleko ponieważ osoba Ta od dawna znajduje się w zasięgu Twojej ręki.
  Jeśli śnisz, że ktoś zaprasza Cię na bankiet, wówczas zyskasz niepowtarzalną szansę na wzbogacenie się, postaraj się jednak nie słuchać porad ludzi, którzy obiecują Ci złote góry, bo w ten sposób niczego nie osiągniesz.
  Nieudany bankiet w senniku stanowi przesłanie, aby nie poddawać się nastrojowi chwili, bo może to okazać się dla Ciebie zbyt drogą rozrywką. Jeśli powiesz komuś o jedno słowo za dużo może Cię to sporo kosztować.