Sennik Bambus

  Bambus we śnie symbolizuje zaufanie, siłę oraz elastyczność. Wiele legendarnych senników podkreśla, że sam bambus jest związany ze szczęściem i dobrobytem, lecz kojarzony jest także z duchowym oporem wobec życia. Sen o bambusie reprezentuje uporządkowane życie, zwiastuje spokój po burzy, wieszczy udane negocjacje, alternatywnie może również zapowiadać poważny i dość niepokojący konflikt.
  Jeśli widzisz bambus we śnie, to znak, że szybko poradzisz sobie z niepowodzeniami i rozczarowaniami w życiu.
  Zrywanie bambusa wieszczy, że kryzys, który dopadł Cię w życiu wreszcie się skończy a Ty staniesz się naprawdę szczęśliwym człowiekiem.
  Dom z bambusa symbolizuje stres i odwagę. Są to dwa bardzo istotne atrybuty potrzebne do kontrolowania własnych emocji. Jeśli we śnie wejdziesz do bambusowego domu, oznacza to, że inni ludzie będą Ci pomagać w pokonaniu wszelkich przeszkód w Twoim życiu.
  Jeśli we śnie jesz bambus, jest to pozytywny omen i może oznaczać bogactwo i szczęście w życiu. Niepokoje, z którymi borykałeś się do tej pory bardzo szybko przeminą a Ty wreszcie odetchniesz z ulgą.
  Bambusowe krzesło lub meble wykonane z bambusa na ogół są zapowiedzią rozwoju oraz ciężkiej pracy w najbliższej przyszłości.
  Jeśli śnisz o drzwiach bambusowych może to oznaczać, że niebawem przeżyjesz trudne chwile, które z czasem w końcu przezwyciężysz.
  Gnijący bambus pojawiający się w snach stanowi zapowiedź przestoju a także życiowych zawirowań, które łącznie mogą przyczynić się do przejścia do nowego etapu w życiu.