Sennik Bagno

  Bagno w snach jak i w realnym życiu uznawane jest za wilgotne, tajemnicze oraz budzące strach miejsce. Jest ono najczęściej symbolem wypartych i ciemnych aspektów osobowości śniącego. Sen o bagnie jest także wyrazem obaw związanych z namiętnościami, których nie jesteśmy w stanie kontrolować, może również zwiastować brak powodzenia w sprawach finansowych. Jeśli śnisz, że widzisz bagno, jest to także znak ostrzegawczy świadczący o tym, że powinieneś uważać na ludzi, którzy pragną Cię skrzywdzić. Marzenia senne, w których widzisz bagno zwiastują na ogół nieprzyjemne wydarzenia a nawet nadchodzącą katastrofę, świadczą o potrzebie zachowania życiowej kontroli w celu uzyskania większej pewności siebie.

Podstawowe znaczenie snu o BAGNIE:

  Widok bagna według informacji zawartej w najstarszych sennikach to znak, że nieopatrznie stracisz kontrolę nad własnymi emocjami co przyczyni się do wielu niepotrzebnych dewiacji w Twoim życiu. Zmierzysz się także z obciążeniem pewnym emocjonalnym oraz zaczniesz czuć się niepewnie o swoją sytuację życiową.
  Jeśli bagno jest w budynku, wówczas sen wieszczy tymczasowe problemy ze zdrowiem.
  Jeśli śnisz, że bagno jest w Twoim domu jest to zapowiedzią nieszczęścia, pecha i rozczarowania.
  Kiedy wpadasz w bagno, które Cię wciąga jest to w snach oznaką, że na Twojej drodze pojawią się liczne problemy natury finansowej.
  Utknięcie w bagnie w marzeniach sennych wieszczy, że plan, który się nie powiedzie przyniesie Ci same szkody.
  Gdy wpadasz do bagna i nie możesz się z niego wydostać jest to znak, że przed Tobą czas twórczego wysiłku i długotrwałej walki o ważny cel.
  Gdy próbujesz wyciągnąć kogoś z bagna, wówczas sen jest zwiastunem trudnych czasów zarówno dla śniącego jak i dla osoby, o której śni.
  Jeśli w Twoim śnie bagno się cofa, wówczas oznacza to, że ponownie rozpoczniesz zarzucone niegdyś przedsięwzięcie, które tym razem zakończysz spektakularnym sukcesem.
  Jeśli widzisz przed sobą ziemię, na której znajdują się bagna jest to zapowiedź, że podejmiesz przedsięwzięcia finansowe, które przyniosą Ci jedynie same straty, szkody i rozczarowania.
  Jeśli we śnie idziesz przez bagno, sen wróży Ci niekorzystne sytuacje życiowe. Na Twojej drodze pojawią się liczne komplikacje oraz rozczarowania w miłości, alternatywnie chodzenie po bagnach wieszczy w snach osiągnięcie dobrobytu oraz życiowych przyjemności poprzez środki niebezpieczne i podstępne.
  Bagna z oczkami wody i bujną roślinnością zgodnie z wiedzą zawartą w senniku świadczą o tym, że tylko poprzez ryzykowne inwestycje możesz zagwarantować sobie dostatnią przyszłość.