Aplikant

  Aplikant w marzeniach sennych jest symbolem szerokich perspektyw rozwoju, pracy u postaw oraz wszelkiej ambicji. Sen może oznaczać chęć wprowadzenia zmian do obecnego statusu życiowego w charakterze zarówno osobistym jak i zawodowym.
  Jeśli we śnie spotykasz aplikanta, jest to znak, że nowe fakty w pewnej sprawie staną się dla Ciebie niezwykle istotne, być może wreszcie uda Ci się połączyć w całość wszystkie fragmenty układanki, która do tej pory była dla Ciebie zagadką.
  Sen o wypełnianiu formularza aplikacyjnego stanowi ostrzeżenie, by uważać na wydatki, zwykle wróży problemy natury finansowej.
  Kiedy śnisz o egzaminowaniu aplikanta to znak, że nie lada się nagłowisz, zanim wytłumaczysz się ze swojego zachowania.
  Aplikant na stanowisko prawnika to znak, że odpowiesz za czyjeś winy, pomimo że nie brałeś w nich udziału. Zastanów się zatem, czy warto nadstawiać karku za osoby, których uczynki pozostawiają wiele do życzenia.
  Jeśli jesteś aplikantem we śnie, wówczas możesz oczekiwać, że Twoje problemy zawodowe wreszcie się skończą, być może otrzymasz nieplanowany awans bądź pokaźną podwyżkę.
  Aplikowanie na ważne stanowisko to znak, że podejmiesz udaną walkę ze swoimi konkurentami, którzy zagrażają Twojej obecnej pozycji zawodowej.

Zobacz także:

 • Grunt
 • Sztuka
 • Dzierżawa