Sennik Homeopatia

  Homeopatia pojawiająca się w snach jest oznaką poszukiwania alternatywnych rozwiązań istotnych spraw, które do tej pory były skazane na porażkę. Życiowe kłopoty i rozterki mogą teraz stać się przyczyną marazmu oraz braku życiowej równowagi. Tylko życie w ładzie i w harmonii może zapewnić śpiącemu spokojną egzystencję. Sen bardzo często stanowi również ostrzeżenie, by lepiej zadbać o własne sprawy zdrowotne.
  Jeśli stosujesz u siebie homeopatię wówczas sen świadczy o tym, że dojdziesz do celu jedynie wtedy, kiedy będziesz stosował w swoim życiu niekonwencjonalne sposoby radzenia sobie z różnego typu problemami.
  Kiedy śnisz, że inni stosują homeopatię oznacza to, że na własne oczy zobaczysz coś, czego nigdy wcześniej nie widziałeś i w co nie wierzyłeś, wywoła to w Tobie wiele wewnętrznego napięcia i stresu.
  Leki homeopatyczne w marzeniach sennych to znak, że ludzie będą Cię krytykować za działania, które podejmiesz i podsuwać Ci różnego typu rozwiązania, które niekoniecznie będą dla Ciebie dobre. Uważaj, bo Twoi przeciwnicy mogą spróbować zrobić z Ciebie dziwaka.
  Jeśli homeopatia jest dla Ciebie pomocna, wówczas sen wieszczy, że stosując się ściśle do wskazówek pewnej mądrej osoby nieoczekiwanie osiągniesz kres swoich zmartwień i trosk.
  Gdy homeopatia na Ciebie nie działa jest to znak, że w pewnej kwestii staniesz się niedowiarkiem i przez to popełnisz wiele błędów, które będą Cię wiele kosztować.
  Kiedy jesteś lekarzem i przepisujesz komuś leki homeopatyczne wówczas sen niesie ze sobą przesłanie, że rozwinięcie skrzydeł będzie wymagało od Ciebie znalezienia większej ilości zwolenników, którzy gdy nadejdzie odpowiedni czas staną po Twojej stronie.

Zobacz także:

 • Ideał
 • Leczyć
 • Czołg