Homeopatia

  Homeopatia pojawiająca się w snach jest oznaką poszukiwania alternatywnych rozwiązań istotnych spraw, które do tej pory były skazane na porażkę. Życiowe kłopoty i rozterki mogą teraz stać się przyczyną marazmu oraz braku życiowej równowagi. Tylko życie w ładzie i w harmonii może zapewnić śpiącemu spokojną egzystencję. Sen bardzo często stanowi również ostrzeżenie, by lepiej zadbać o własne sprawy zdrowotne.
  Jeśli stosujesz u siebie homeopatię wówczas sen świadczy o tym, że dojdziesz do celu jedynie wtedy, kiedy będziesz stosował w swoim życiu niekonwencjonalne sposoby radzenia sobie z różnego typu problemami.
  Kiedy śnisz, że inni stosują homeopatię oznacza to, że na własne oczy zobaczysz coś, czego nigdy wcześniej nie widziałeś i w co nie wierzyłeś, wywoła to w Tobie wiele wewnętrznego napięcia i stresu.
  Leki homeopatyczne w marzeniach sennych to znak, że ludzie będą Cię krytykować za działania, które podejmiesz i podsuwać Ci różnego typu rozwiązania, które niekoniecznie będą dla Ciebie dobre. Uważaj, bo Twoi przeciwnicy mogą spróbować zrobić z Ciebie dziwaka.
  Jeśli homeopatia jest dla Ciebie pomocna, wówczas sen wieszczy, że stosując się ściśle do wskazówek pewnej mądrej osoby nieoczekiwanie osiągniesz kres swoich zmartwień i trosk.
  Gdy homeopatia na Ciebie nie działa jest to znak, że w pewnej kwestii staniesz się niedowiarkiem i przez to popełnisz wiele błędów, które będą Cię wiele kosztować.
  Kiedy jesteś lekarzem i przepisujesz komuś leki homeopatyczne wówczas sen niesie ze sobą przesłanie, że rozwinięcie skrzydeł będzie wymagało od Ciebie znalezienia większej ilości zwolenników, którzy gdy nadejdzie odpowiedni czas staną po Twojej stronie.