Amulet

Amulet we śnie jest oznaką powodzenia w miłości oraz dobrych relacji w najbliższym otoczeniu. Z informacji odnalezionych w senniku amulet kojarzony jest zwykle z magiczną mocą oraz odpędzaniem złych czarów i zaklęć. W starożytności wielu ludzi nosiło amulety, aby chronić się przed duchami. W innym znaczeniu sennik podaje, że amulet może być także wyrazem strachu i niepewności.

Znaczenie snu amulet

Widok amuletu – we śnie sen wskazuje na brak poczucia bezpieczeństwa w obecnym życiu. Jest także zapowiedzią cennych odkryć oraz szczęśliwych chwil w życiu.

Trzymanie amuletu w ręku – w snach symbolizuje szczęście, zdrowie i dobrobyt. Jest także oznaką, że czujesz się bezbronny wobec świata, który Cię otacza. Jeśli chcesz osiągnąć pełnię szczęścia, musisz jedynie zaufać sobie oraz odrzucić wszelkie wątpliwości i uprzedzenia.

Noszenie amuletu na szyi w snach – wieszczy, że otrzymasz pomoc kiedy będzie Ci ona najbardziej potrzebna. Taki sen bywa także zapowiedzią nowej miłości bądź tęsknoty. Noszenie amuletu jest także symbolem smutku i przygnębienia.

Podarowanie komuś amuletu – według sennika jest symbolem silnego uczucia ojcowskiego, które może odbić swoje piętno na związku partnerskim.

Robienie amuletu – według sennika to znak, że spotkasz na swojej drodze osobę pozornie mało ważną, która jednak będzie miała ogromny wpływ na Twoje życie oraz sprawi, że osiągniesz większość postawionych przed sobą celów.

Znalezienie amuletu – w snach jest symbolem błogosławieństwa i ochrony przez siły wyższe. Wskazuje na przewagę nad własnymi wrogami przez większą część życia. W innym znaczeniu taki sen może oznaczać, że poprosisz kogoś o pomoc.

Zgubienie amuletu – wskazuje na życie w pogoni za rzeczami, które nie mają większej wartości. Konieczne są zmiany, które pozwolą Ci odkryć prawdziwy cel własnego życia. W innym znaczeniu tego typu sen może oznaczać, że stracisz szacunek swojego otoczenia.

Wyrzucenie amuletu – wróży w snach nowe doświadczenia bądź wielkie zmiany w życiu, do których koniecznie trzeba będzie się dostosować.

Jeśli jesteś kobietą sen o amulecie – oznacza, że zignorujesz największy cel swojego życia. Jeśli jesteś mężczyzną, wówczas taki sen wskazuje, że spotkasz na swojej drodze kogoś nowego.