Sennik Kanalizacja

Kanalizacja we śnie to negatywny zwiastun, który zwykle stanowi zapowiedź kłopotów, frustracji oraz życiowych dylematów. Sennik zdradza, że motywy, którymi kierujesz się na co dzień skłonią Cię do podjęcia szybkich i nieprzemyślanych decyzji. Sen o kanalizacji świadczy również o tym, że burza, którą niepotrzebnie rozpętasz w ostatecznym rozrachunku zakończy się dla Ciebie mało pomyślnie. Zrobisz coś, czego potem będziesz żałować i co gorsza zajmie Ci to wiele cennego czasu. W innym znaczeniu motyw kanalizacja w marzeniach sennych oznacza, że będziesz musiał przekazać komuś złe wieści.

Szczegółowe znaczenie snu o kanalizacji:

Widok kanalizacji we śnie oznacza, że jeśli nie rozwiążesz na czas wszystkich swoich starych problemów, ostatecznie powrócą one do Ciebie ze zdwojoną siłą. Jeśli w swoim śnie widzisz kanalizację lepiej posłuchaj rad doświadczonych ludzi w kwestii zarządzania finansami. Twój nawyk wydawania wszystkiego, co masz, może w pewnym momencie obrócić się przeciwko Tobie. Jeśli chcesz uniknąć bankructwa, musisz najpierw ograniczyć swoje wydatki. Lepiej nie licz teraz na wyróżnienia lecz pokaż, że potrafisz ciężko pracować.

Podprowadzanie kanalizacji do domu we śnie zwiastuje ekscytujące wydarzenia w życiu śniącego. Sennik podaje, że zrobisz coś, czego nie lubisz i potem będziesz tego żałować. W innym znaczeniu tego typu sen oznacza, że otrzymasz od kogoś przykre informacje.

Sen o naprawie rury kanalizacyjnej świadczy o możliwości osiągnięcia dużej niezależności w życiu śniącego. Sennik wieszczy, że w pewnej trudnej sytuacji zanim ostatecznie się poddasz będziesz musiał walczyć do samego końca bez niczyjej pomocy. Uda Ci się znaleźć rozwiązanie, które pomorze Ci wyjść z opresji.

Zepsuta kanalizacja w marzeniach sennych to zły znak, który wieszczy, że będziesz zmuszony dokonać zakupów, które do niedawna odkładałeś w czasie, przez co poniesiesz nieoczekiwane wydatki.

Nieprzyjemny zapach kanalizacji we śnie to zwiastun niepotrzebnych wydatków oraz niepokojów i zmarnowanego czasu. Będziesz musiał także zapłacić za cudze błędy, których nie popełniłeś.

Zatkana kanalizacja w snach to znak, że tłumisz w sobie emocje, które musisz z siebie wyrzucić. Popadniesz w konflikt z członkiem rodziny lub partnerem z powodu pieniędzy. Osoba Ta prawdopodobnie wyda część Waszego wspólnego majątku na coś, co uznasz za niepotrzebne bądź nie poinformuje Cię o swojej inwestycji na czas. Sennik podaje, że najlepiej byłoby jak najszybciej przezwyciężyć ten problem, aby przepaść między Wami nie pogłębiła się jeszcze bardziej.

Jeśli nie masz w domu kanalizacji oznacza to, że doświadczysz w życiu dużej niesprawiedliwości. Ktoś inny zbierze za Ciebie laury a Ty zostaniesz w tyle. W innym znaczeniu brak kanalizacji może oznaczać, że masz obawy, że Twój długo skrywany sekret wyjdzie na jaw. Od dawna bowiem ukrywasz coś ważnego gdyż wiesz, że prawda może zranić ludzi, których kochasz. Pamiętaj, że Twoi bliscy mogą poczuć się jeszcze bardziej zranieni, jeśli usłyszą całą prawdę od kogoś innego niż od Ciebie.