Sennik Alpy

  Alpy we śnie świadczą o wysokich aspiracjach śniącego, zasadniczo oznaczają potrzebę wspinania się w życiu wyżej niż się jest obecnie. Ogólnie są one pozytywnym symbolem wieszczącym błogi wypoczynek i szczęście płynące z natury. Góry są związane z życiem miłosnym, popychają śniącego do podjęcia się wielkich przedsięwzięć, które zwykle kończą się sukcesem.
  Jeśli śnisz, że jesteś w Alpach, wówczas realizujesz swoje ambicje z wielkim trudem, nie obejdzie się również bez niebezpiecznych sytuacji.
  Gdy śnisz o szczytach alpejskich jest to znak, że spotkasz osobę, która od dawna na Ciebie czeka, być może chodzi o układ partnerski.
  Narty w Alpach we śnie świadczą o oczekiwaniu na pojawienie się nowej miłości bądź na ponowne wzniecenie iskry w obecnym związku. Być może doświadczysz prawdziwej miłości, która przetrwa całe życie. Sen może również oznaczać tęsknotę za szczęśliwą przeszłością.
  Jeśli jesteś we śnie w Alpach to znak, że Twoja sytuacja materialna ulegnie poprawie, będziesz mógł liczyć na dodatkowe źródło dochodu, które z czasem zacznie Ci sprawiać satysfakcję. Widok Alp zwiastuje długie i szczęśliwe życie.
  Sen o wędrówce po Alpach stanowi zapowiedź szczęścia w sprawach zawodowych oraz w podejmowanych projektach.
  Alpejskie kwiaty we śnie wieszczą, iż będziesz na nowo poszerzać swoje horyzonty życiowe, być może będą to podróże.
  Jeśli śnisz o zorzy alpejskiej jest to wyrazem tęsknoty za przeżyciami pełnymi rozkoszy, być może już niedługo będziesz patrzeć jak rosną nasiona miłości, które sam posiałeś.
  Śnieg w Alpach we śnie to znak, że docenisz wreszcie małe rzeczy, które zaczną Ci sprawiać radość, tylko pozytywne myślenie może Ci zapewnić sukces.