Wałek do ciasta

Wałek do ciasta we śnie jest symbolem stagnacji i powtarzalności określonych cyklów życia, zwiastunem odwiedzin niezapowiedzianych gości a także oznaką nierozwiązanych spraw, które od niepamiętnych czasów były wałkowane w nieskończoność. Sen o wałku do ciasta może być także zapowiedzią ciężkiej pracy, której efekty będą spektakularne i zaskakujące nawet dla samej osoby, która o nim śni.

Znaczenie snu o wałku do ciasta:

Jeśli śnisz, że widzisz wałek, wówczas jest to znak, że podniesiesz na duchu kogoś, kto będzie bardzo przygnębiony. Twoim atutem okaże się umiejętność pocieczenia innych i dogadywania się z nimi, dzięki czemu rzucisz pozytywne światło na wiele negatywnych aspektów ich życia.

Kupno wałka oznacza we śnie, że dzięki swoim umiejętnościom organizacyjnym kontakt z innymi ludźmi przyniesie Cie wiele frajdy i pozytywnie nastroi Cię do życia.

Jeśli dostajesz od kogoś wałek w prezencie jest to znak, że ktoś złoży Ci bardzo intratną propozycję zawodową.

Wałek oblepiony ciastem bądź mąką jest zgodnie z sennikiem oznaką, że ktoś owinie sobie Ciebie wokół palca bądź nie będzie chciał Ci dać spokoju. Sen o cieście na wałku może również świadczyć o tym, że Twoje mozolne wysiłki przyniosą pożądane rezultaty dopiero po długim czasie.

Wałkowanie ciasta w snach jest zapowiedzią wizyty nieoczekiwanych gości, którzy zostaną u Ciebie przez dłuższy czas. Jeśli wykażesz się gościnnością będziesz mógł liczyć z ich strony na pomoc w realizacji swoich codziennych obowiązków.

Czysty wałek pojawiający się w marzeniach sennych oznacza, że uda Ci się osiągnąć upragniony cel bez większego wysiłku. Tym razem dopisze Ci szczęście więc nie będziesz musiał robić zbyt wiele, by cieszyć się pokaźnymi zyskami z zakończonego przedsięwzięcia.

Nowy wałek jest zapowiedzią ciekawego wypadu poza miejsce zamieszkania w doborowym towarzystwie. Sennik ujawnia, że stary wałek oznacza natomiast, że do Twojego życia znów wkradnie się rutyna.