Wał

  Wał we śnie zwykle symbolizuje pojawienie się stresujących i nieoczekiwanych sytuacji, na które nie jesteś gotowy. Prawdopodobnie będziesz musiał się skonfrontować z całą negatywną aurą, która panuje wokół Ciebie. Sen o wale i nasypach stanowi impuls do podjęcia działania, Stanowi przesłanie, aby zacząć radzić sobie z problemami, zanim wymkną się one spod kontroli.
  Jeżeli widzisz wał, jest to znak, że pomimo ciągłych usprawiedliwień i tak ktoś ujawni skrywaną przez Ciebie tajemnicę. Lepiej dla Ciebie będzie jeśli zdobędziesz większą liczbę zwolenników niż do tej pory.
  Stanie na wale oznacza, że uda Ci się sprawnie pokonać wszystkie przeszkody. Twoje pozytywne nastawienie okaże się teraz bardzo pomocne.
  Jeżeli stoisz na wale, który się nagle zapada to taki sen stanowi przestrogę, że nadszedł czas, abyś wreszcie zajął się stłumionymi przez lata uczuciami. Ujawnienie ich może stać się przepustką do lepszego życia.
  Gdy ktoś zrzuca cię z wału to sen wieszczy, że znajdziesz się w mało komfortowej sytuacji. Ostatecznie zostaniesz ze wszystkim sam, dlatego ufaj tylko najbliższym bo nie wszyscy są Twoimi przyjaciółmi.
  Leżenie na wale to znak, iż masz wrażenie, że utknąłeś i stoisz w miejscu, taka sytuacja może być spowodowana długotrwałym cierpieniem. W innym znaczeniu sen może oznaczać pragnienie dłuższego wypoczynku w spokojnej i miłej atmosferze.