Uzbrojenie

  Sen o uzbrojeniu jest wyrazem potrzeby zapewnienia sobie oraz swoim bliskim niezbędnego bezpieczeństwa i ochrony. Zwykle niesie ze sobą przesłanie, że tylko człowiek przezorny jest w stanie zabezpieczyć się przed zagrożeniem, które czyha na niego tuż za rogiem a także przewidzieć odpowiednio wcześnie niebezpieczeństwa i straty z nich wynikające. Sen może być również wyrazem ukrytej agresji i kłopotów a także zapowiedzią napięć oraz lęków w najbliższej przyszłości.
  Jeśli śnisz, że widzisz uzbrojenie, jest to znak, że użyjesz swojej władzy, aby namówić kogoś do popełnienia złych czynów bądź ochronić przed panującym wokół niebezpieczeństwem.
  Uzbrojony napastnik we śnie stanowi zapowiedź, że niepotrzebnie ulegniesz namowom złych ludzi, przez których będziesz miał poważne kłopoty, z opresji będzie mogła uratować Cię jedynie pomoc bliskich i przyjaciół.
  Uzbrojenie wojenne oznacza, że napięcia w jakich przyjdzie Ci żyć sięgną zenitu, jeśli nie odpoczniesz, utracisz swoją chęć do działania oraz wewnętrzną równowagę na długi czas.
  Kiedy śnisz o nowoczesnym uzbrojeniu jest to znak, że odzyskanie równowagi w Twoim życiu będzie wiązało się z ukryciem swoich wewnętrznych słabości oraz wyjściem poza strefę własnego komfortu.
  Gdy we śnie jesteś uzbrojony, popełnisz głupstwo nadużywając zaufania bliskiej osoby, uważaj aby nie skrzywdzić ludzi, których naprawdę kochasz bo może to doprowadzić do niepotrzebnego cierpienia.
  Sen o przestarzałym bądź zardzewiałym uzbrojeniu jest oznaką, że dawne sposoby wychodzenia naprzeciw Twym wrogom przestaną być skuteczne.