Sennik Turysta

  Turysta we śnie jest najczęściej oznaką zachodzących zmian w życiu śniącego, w pozytywnym znaczeniu zwiastuje korzystne załatwienie wszystkich spraw, w negatywnym zaś jest wyrazem poczucia zagubienia i troski. Być może chcesz zmienić swoje otoczenie bądź brakuje Ci w życiu nowych wyzwań i pragniesz odkryć coś nowego. Przejściowe trudności nie wpłyną jednak na zachwianie Twojego wewnętrznego porządku, staną się raczej wskazówką do określenia kierunku, w jakim powinno zmierzać Twoje życie.
  Jeśli jesteś turystą we śnie, czeka Cię spełnienie własnych oczekiwań dzięki czemu zdobędziesz sympatię najbliższego otoczenia, udowodnisz bowiem, że jesteś w stanie zrealizować wszystko to, co zamierzałeś osiągnąć.
  Kiedy widzisz turystę z innego kraju jest to znak, że zaczniesz kroczyć po prostej drodze, która z czasem okaże się wyboista i zgubna. Pamiętaj, że to, co na pozór wydaje się być piękne na zewnątrz, może być zepsute w środku.
  Gdy turysta pyta Cię o drogę, sen zwiastuje, że zaczniesz udzielać się społecznie, dzięki czemu Twoje życie zmieni się na lepsze. Sen stanowi przesłanie, by za wszelką cenę starać się pokonywać wszelkie trudności, nie cofać się w niczym i pamiętać, że najtrudniej jest uczynić pierwszy krok.
  Jeśli przyjmujesz turystę do swojego domu, wówczas sen zwiastuje poważne problemy rodzinne, które mogą się ciągnąć latami.
  Kiedy nie chcesz przyjąć turysty do domu, Twoje plany okażą się być mało realne, przedzieranie się przez życie przyniesie Ci wiele zmartwień i trosk, które doprowadzą do ciągłego poczucia wycofania, rezygnacji i beznadziei.
  Zaginiony turysta w marzeniach sennych to znak, że znajdziesz się w bardzo trudnej sytuacji jedynie z wyłącznego pragnienia przygód, jeśli się nie opamiętasz i nie znajdziesz umiaru we wszystkim co robisz, odniesiesz życiową porażkę.
  Sen o martwym turyście najczęściej wieszczy życiowe zmiany, wskazuje na pragnienie oderwania się od szarej rzeczywistości bądź na marzenia o dalekiej podróży.