Testament

Testament widziany w snach jest oznaką nadziei na lepszą przyszłość oraz pragnienia uzyskania wsparcia od najbliższych w trudnych momentach życia. Motyw testamentu w snach świadczy głównie o wizji lepszego życia, którą śniący chce snuć coraz bardziej kontrolując wszystkie aspekty swojego życia. Pisanie testamentu według sennika to znak, że przez własne ambicje i przeświadczenia znajdziesz się w życiu w naprawdę niebezpiecznej sytuacji.

Znaczenie snu testament:

Odczytywanie czyjegoś testamentu we śnie świadczy o tym, że Twoje wzniosłe działania okażą się bezowocne.

Jeśli w Twoim śnie bliska osoba uważa, że Twój testament jest dla innych krzywdzący, to jest to znak, że wdasz się w niepotrzebny konflikt.

Zniszczenie testamentu w marzeniach sennych wieszczy, że zostaniesz oszukany przez bliską osobę.

Pisanie testamentu sennik

Sen, w którym piszesz testament, to jest to znak, że w Twoim życiu w najbliższym czasie nic ciekawego się nie wydarzy. Ogólne zniechęcenie sprawi, że nie będziesz w stanie sobie pomóc. Jeśli to inni piszą testament we śnie, to oznacza to, że będziesz mieć w stosunku do kogoś zbyt duże oczekiwania. Być może nawet trudno będzie Ci zaakceptować czyjeś decyzje, bo uznasz je z góry za niesprawiedliwe.

Sen o czyimś testamencie

Jeśli śnisz o czyimś testamencie, wówczas jest to zwiastun pokaźnych zysków, które upiększą Twoje życie. Zaczniesz spełniać się we wszystkich dziedzinach swojego życia oraz będziesz walczyć za wszystko, co Cię w życiu uszczęśliwia.

Sen o czytaniu czyjegoś testamentu

Czytanie czyjegoś testamentu we śnie oznacza, że przekonasz się, że nie warto roztkliwiać się nad rzeczami, których nie posiadasz, a zaczniesz doceniać to, co w życiu masz. Według sennika zaczniesz również dążyć do pięknego oraz beztroskiego życia.

Odziedziczenie czyjegoś testamentu

Odziedziczenie czegoś w testamencie oznacza, że będziesz bardzo dumny z własnej rodziny. Często zastanawiasz się, co Twoi krewni zrobiliby w określonej sytuacji oraz starasz się nie robić niczego, co mogłoby Cię zawstydzić.

Sen o unieważnieniu testamentu

Unieważniony testament we śnie oznacza, że za bardzo zaczniesz ingerować w sprawy swoich bliskich. Zaczniesz narzucać im swoje postawy, pomysły bądź decyzje. Powinieneś wiedzieć, że nawet jeśli Twoje intencje są szczere, to swoim zachowaniem możesz odepchnąć od siebie swoich bliskich.

Sen o podartym testamencie

Podarty testament we śnie jest znakiem, że powinieneś uważać na sabotaż głównie, jeśli chodzi o sprawy biznesowe. Twój konkurent w pracy może spróbować zrujnować Twoją karierę bądź reputację na oczach przełożonego.

Kwestionowanie testamentu sennik

Jeśli kwestionujesz testament we śnie, to jest to znak, że czegoś w życiu nie zaakceptujesz. Być może będzie chodziło o sprawy zawodowe w tym poczucie niesprawiedliwości.

Odnalezienie testamentu we śnie

Sen o odnalezieniu testamentu oznacza, że nie zostaniesz nagrodzony za swój wysiłek i ciężką pracę. Choć poświęcisz wiele czasu na pewien projekt, wynik nie będzie tak zadowalający jakbyś się tego spodziewał.

Sen o zgubieniu testamentu

Jeśli śnisz, że gubisz testament, to nie jest to dobry znak. Tego typu sny przepowiadają, że plotki i ostrą krytykę pod adresem śniącego oraz cierpienia z powodu czyjejś lekkomyślności lub nieodpowiedzialności. Zgubienie testamentu według sennika wieszcz także kłopoty w interesach, pamiętaj zatem, że nie jest to dobry okres na podejmowanie ryzyka.

Sen o podpaleniu testamentu

Marzenia senne o podpaleniu testamentu świadczą o tym, że będziesz w przyszłości zbyt ambitny. Będziesz palić za sobą mosty oraz łamać obietnice tylko po to, aby osiągnąć swój cel. Musisz zadać sobie pytanie, z kim będziesz świętować swój sukces, gdy go osiągniesz, jeśli oddalisz się od wszystkich dobrych ludzi, którzy Cię otaczają.

Szukanie testamentu

Jeśli szukasz testamentu we śnie, to oznacza, że nieustannie kręcisz się w kółko i próbujesz zmienić coś, co nie jest możliwe do zmiany. Jednocześnie stracisz dobre okazje, które mogłyby Ci zagwarantować lepszą przyszłość

Sen o ukrytym testamencie

Jeśli we śnie ukrywasz testament, to oznacza to, że z jakiegoś powodu przestaniesz wierzyć i ufać ludziom i staniesz się bardzo sceptycznie nastawiony do świata. Może to być wynikiem złych doświadczeń z przeszłości, lecz będzie to szkodliwe dla Twojego życia biznesowego i osobistych relacji z innymi.

Sen o kradzieży testamentu

Kradzież testamentu według sennika świadczy o tym, że Twoim współpracownikom nie spodoba się Twój radykalny pomysł, którego nie będziesz w stanie obronić. Musisz zadać sobie pytanie, kto ma rację - Ty, który chce podejmować pochopne decyzje, czy ludzie, którzy mają większe doświadczenie i mądrzejsze podejście.

Dyktowanie komuś testamentu

Jeśli śnisz, że dyktujesz komuś treść testamentu, wówczas jest to znak, że próbujesz mieć pod kontrolą każdy element swojego życia. Uważaj, bo w ten sposób możesz wprost szkodzić swojemu zdrowiu psychicznemu oraz fizycznemu.

Sen o odziedziczeniu pieniędzy w testamencie

Kiedy we śnie dziedziczysz w testamencie pieniądze wówczas wróży to nadchodzący kryzys finansowy. Zgodnie z sennikiem najlepszym wyjściem z obecnej sytuacji będzie zmniejszenie wydatków i większe oszczędności.

Sen o odziedziczeniu w testamencie czyjegoś długu

Jeśli dziedziczysz w testamencie po kimś dług, to oznacza to, że ukochana osoba może postawić Cię w niewygodnej sytuacji. Taka sytuacja powinna nauczyć Cię, że każdy powinien w życiu brać odpowiedzialność za swoje czyny.

Sen, w którym niczego nie dziedziczysz w testamencie

Kiedy we śnie niczego nie dziedziczysz w testamencie, jest to znak, że osoba, którą do tej pory ubóstwiałeś, może Cię rozczarować. Zdasz sobie sprawę, że ma ona o wiele więcej cech, których nie lubisz, niż te, które szanujesz i cenisz.