Sennik Test

Ujrzeć test:

  Dzięki radom mądrego człowieka wyzwolisz się od dotychczasowych napięć i stresu. Pokonasz z godnością niefortunny okres w swoim życiu. Po długim okresie zmagań nadzieja znów zagości w twym domu.

Ściągać podczas testu:

  Twoja obsesja przysporzy ci wielu cierpień, staniesz przed trudnym wyborem i będziesz musiał zaakceptować czyjeś decyzje, spotkasz się także ze zniewagą człowieka, który nie sięga ci nawet do pięt.

Oblać test:

  Niezdany test we śnie jest wyrazem wewnętrznego lęku, świadczy o tym, że już niedługo zostaniesz wystawiony na nieznaną dotąd próbę.
  Jeśli nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania testu, wówczas sen przypomina nam o poczuciu pewności siebie i własnej wartości bądź ich braku.
  Biorąc udział w teście wyrażamy pragnienie przejścia do kolejnego etapu w życiu bądź też do podjęcia nowych zmian. Być może zbyt wysoko wyznaczasz sobie poprzeczkę i w związku z tym trudno jest ci osiągnąć sukces. Sen jest wyrazem nierealistycznych celów, które wykraczają daleko poza granice naszych możliwości.

Spóźnić się na test:

  Przeoczysz ważną transakcję, która miała być światełkiem w tunelu dla twojej przyszłości. Musisz uzbroić się w cierpliwość bo taka okazja raczej szybko się nie powtórzy.

Zdać test pozytywnie:

  Pozytywny wynik testu we śnie oznacza trudne do zrealizowania i górnolotne pragnienia oraz nieodpartą chęć udowodnienia komuś swojej wyższości. Być może chodzi o kwestie związane z karierą zawodową bądź nadzieję na prześcignięcie kogoś w pewnej dziedzinie.
  Jeśli we śnie chwalisz się zdanym egzaminem wówczas życie towarzyskie i relacje z bliskimi będą dla ciebie źródłem nowych inspiracji i nieustannej radości.