Sennik Telegram

  Telegram jest jednym z głównych źródeł komunikacji, niezwykle często zwiastuje otrzymanie przykrej wiadomości. Jest symbolem wzajemnego porozumienia, łączności oraz wspólnoty. Telegram w marzeniach sennych wieszczy również, że w sprawach sercowych staniesz na skraju urwiska i ostatecznie zakończysz swój związek.
  Jeśli śnisz, że widzisz telegram zwiastuje to, że zbyt zażyłe relacje z pewną kobietą zaszkodzą Twoim zamiarom i celom, które od samego początku były dla Ciebie bardzo ważne, zastanów się więc na czym tak naprawdę Ci zależy i zacznij podążać w tym kierunku.
  Kiedy we śnie otrzymujesz od kogoś telegram jest to znak, że możesz przeżyć straszną traumę, która pozostawi wyraźny ślad w Twoim sercu.
  Wysyłanie telegramu wieszczy, że wkrótce przeżyjesz wielkie rozczarowanie w sprawach biznesowych, być może również otrzymasz zaskakującą wiadomość.
  Podarty telegram we śnie to zwykle ostatnie pożegnanie i zakończenie wspólnej podróży z życiowym partnerem bądź towarzyszem, na którym bardzo Ci zależy.
  Jeśli telegram nie dotarł do nadawcy, wówczas sen jest zapowiedzią wykluczenia z pewnej grupy społecznej, w której do tej pory odgrywałeś ważną rolę.
  Jeśli nie możesz odczytać telegramu jest to znak, że na samym początku swej drogi do osiągnięcia ważnych celów napotkasz na przeszkody, które ostatecznie uda Ci się pokonać z pomocą człowieka o wrażliwym sercu.