Sekator

  Sekator w marzeniach sennych jest oznaką potrzeby odcięcia się od problematycznych więzi z wygodnickimi, bezczynnymi ludźmi żyjącymi kosztem śniącego a także czerpiącymi korzyści z jego pracy. Sennik mówi, że sekator w snach jest oznaką chęci oddzielenia ziarna od plew, pozbycia się tego, co jest w życiu niepotrzebne oraz zachowania w całości piękna najdrobniejszych elementów swojej egzystencji.

Znaczenie snu – SEKATOR

  Jeśli śnisz, że widzisz sekator, wówczas oznacza to, że doceniasz w życiu wszystko, co piękne i naturalne. Nie aprobujesz sztucznych oraz nic nieznaczących postaw ludzi tkwiących w codziennej bezczynności i marazmie.
  Jeśli trzymasz ręku sekator to we śnie jest to zapowiedzią wprowadzenia w życie nowych porządków, dzięki którym utrwalisz się, że życie według dotychczasowych zasad pod każdą postacią ma sens.
  Kupno sekatora to znak, że w Twoim życiu zajdzie wiele zmian, będziesz także snuć plany budowlane, być może chodzi o remont, kupno lub budowę domu bądź też o zwyczajne sprzątanie terenu.
  Zepsuty, zabrudzony bądź połamany sekator wieszczy, że nie uda Ci się doprowadzić do końca zaplanowanych spraw, Twoje działania spełzną na niczym a niewykonana praca wciąż będzie stała w miejscu.
  Kilka sekatorów w snach to według sennika znak, że czeka Cię nieoczekiwana zmiana planów, dzięki której poczynisz postępy w pracy i zaczniesz wyróżniać się spośród winnych.
  Jeśli ostrzysz sekator, wówczas sen jest ostrzeżeniem przed napiętą atmosferą oraz eskalacją niepotrzebnych problemów pomiędzy śniącym a jego otoczeniem.