Salami

Salami widziane w snach jest zwiastunem wydatków i zawirowań finansowych, lecz także zmieniającego się kierunku życia, nowych perspektyw i uroczystości. Zgodnie z sennikiem wyzwania, które przed sobą postawisz, będą wymagały od Ciebie dużej ilości pracy. Nie oznacza to jednak, że włożony wysiłek przyniesie Ci jakikolwiek pożytek.

Salami we śnie - znaczenie i symbolika

Widok salami świadczy we śnie o tym, że pewne wydarzenie z przeszłości nie będzie dawać Ci przez pewien czas spokoju.

Jeśli śnisz, że widzisz salami uważaj na potencjalne wypadki na drodze. Sennik przestrzega, że w najbliższym czasie możesz doświadczyć, bowiem wielu nieprzyjemnych sytuacji. Prawdopodobnie nic nie pójdzie tak, jak planowałeś to wcześniej, dlatego wiele zobowiązań będziesz musiał odłożyć na później, przepraszając osoby, z którymi byłeś umówiony.

Sen o jedzeniu salami

Jeśli jesz salami we śnie, oznacza to, że świadomie dokonasz złych wyborów. Pragnienia sprawienia sobie przyjemności stanie się powodem, przez który zaczniesz łamać zasady, które sobie wyznaczyłeś. Jeśli jednak pragniesz być zadowolony z życia, musisz najpierw popracować bardziej nad swoją postawą. Jedzenie salami według sennika może również wieszczyć śniącemu, że uda mu się uniknąć choroby.

Kupowanie salami

Kiedy śnisz o kupowaniu salami możesz spodziewać się w swoim domu kłótni. Prawdopodobnie będziesz mieć konflikt z ukochaną osobą, która oczekuje, że spełnisz jej życzenia. Cokolwiek zrobisz, osoba Ta nie będzie zadowolona. Przekonasz się, że sytuacja ta nie ma dobrego zakończenia.

Sprzedawanie salami

Sen o sprzedaży salami to znak, że kogoś okłamiesz. Choć Twoje intencje nie będą złe, przez przypadek możesz skrzywdzić tę osobę.

Sen o wyrzuceniu salami do kosza

Kiedy śnisz, że wyrzucasz salami, oznacza to, że będziesz miał sporo wydatków. Sennik przestrzega przed popadnięciem w niepotrzebne długi.

Sen o wyrzuceniu salami

Kiedy masz sen o wyrzuceniu salami, oznacza to, że będziesz miał duże wydatki. Prawdopodobnie kupisz tylko najlepsze jedzenie, ubrania i inne rzeczy, dlatego popadniesz w długi. Szybko się do tego przyzwyczaisz. Jednak będziesz potrzebował sporo czasu, aby powrócić do normalności i ponownie uwierzyć w swoje możliwości. Jeśli śnisz, że inni ludzie wyrzucają salami, wówczas zostaniesz obrażony przez czyjś brak wdzięczności. Najprawdopodobniej pomożesz komuś, kto znajdzie się w tarapatach, lecz osoba Ta nawet Ci za to nie podziękuje.

Sen o podarowaniu komuś salami

Podarowanie komuś salami we śnie oznacza, że niepotrzebnie zaczniesz wtrącać się w życie innych ludzi. Musisz pozwolić innym podejmować samodzielne decyzje i radzić sobie z konsekwencjami własnych działań. W przeciwnym razie wszystko inne będzie naruszeniem ludzkiej prywatności.

Sen o kradzieży salami

Kradzież salami we śnie nie jest dobrym znakiem. Takie sny przepowiadają najczęściej ogromne wyzwania finansowe. Twoje dochody nagle zmniejszą się, przez co trudno będzie Ci sobie z tym poradzić. Być może będziesz nawet musiał pracować na dwóch etatach. Jeśli zaczniesz oszczędzać już teraz, być może kryzys nie będzie dla Ciebie tak ciężki.

Sen o robieniu salami

Robienie salami we śnie wieszczy, że Twoja ciężka praca nie przyniesie Ci żadnego pożytku. Twój szef nie da ci podwyżki bez względu na to, jak bardzo będziesz się starać. Być może nadszedł czas, aby zacząć rozglądać się za inną pracą, w której w końcu ktoś odkryje potencjał, jaki w Tobie drzemie. Kiedy we śnie widzisz jak inni ludzie robią salami oznacza to, że spotkasz na swojej drodze kogoś, kto zadziwi Cię swoim idealistycznym podejściem do życia.

Krojenie salami

Sen o krojeniu salami we śnie oznacza, że wkrótce będziesz miał gości. Najprawdopodobniej będą to członkowie Twojej rodziny, których nie widziałeś od dawna. Z przyjemnością przywitasz ich pod swym dachem i będziesz się starał, aby poczuli się u Ciebie jak we własnym domu. Kiedy we śnie widzisz kogoś innego krojącego salami, oznacza to, że wkrótce otrzymasz zaproszenie na uroczystość.

Sen o robieniu kanapki z salami

Robienie kanapki z salami we śnie oznacza, że staniesz się bardzo leniwy. Ogólne przemęczenie sprawi, że będziesz musiał zrobić sobie przerwę, aby naładować baterie.

Sen o zjedzeniu kanapki z salami

Zjedzenie we śnie kanapki z salami oznacza, że najwyższy czas zacząć pracować nad sobą lub wcielać swoje pomysły w życie. Od dawna myślisz o przekształceniu swojego hobby w pracę, lecz boisz się porażki. Nigdy nie przekonasz się, czy uda Ci się odnieść sukces, czy nie, jeśli nawet nie spróbujesz spełnić swojego marzenia. Sen o jedzeniu niesmacznej kanapki z salami zwiastuje, że czyjaś arogancja bardzo Cię zrani.

Smażenie salami

Sen o smażeniu salami jest oznaką skromnego podejścia do życia. Będzie Ci kogoś żal, dlatego pomożesz mu rozwiązać problem. Dopiero później zdasz sobie sprawę, że zostałeś zmanipulowany.

Sen o salami z kurczaka

Salami z kurczaka we śnie oznacza, że będziesz miał okazję porozmawiać z kimś, kto niewiele osiągnął w życiu, ale lubi komentować decyzje i działania innych ludzi.

Zobacz także:

  • Prom
  • Żołw
  • Zachwyt