Router

  Router w snach oznacza, że stale szukasz połączenia, które umożliwi Ci osiągnięcie czegoś więcej niż tylko spełnienie podstawowych potrzeb życiowych. Sennik podkreśla, że pragniesz wzbić się na poziom, który nie jest możliwy do osiągnięcia dla wszystkich. Router we śnie może być również synonimem osoby, która spełnia rolę ważnego łącznika pomiędzy poszczególnymi odbiorcami.
  Podłączanie routera przez montera oznacza, że pewna sprawa stanie się teraz dla Ciebie bardziej zrozumiała niż miało to miejsce w przeszłości, ważne jest abyś właściwie odczytał wyniki, które pomogą Ci zwiększyć zasięg Twojej pracy.
  Włączanie routera zwiastuje, że będziesz wyczerpany przez dużą liczbą kontaktów zawodowych, lecz wyniki, które osiągniesz dzięki wytężonej pracy i wysiłkowi zrekompensują Ci przemęczenie.
  Wyłączony router oznacza, że przez zbyt dużą ilość danych źle zinterpretujesz pewną sprawę, co sprawi, że poróżnisz się z ludźmi, z którymi masz wiele wspólnego.
  Gdy router działa prawidłowo to znak, że przeprowadzisz bardzo udaną lecz nieformalną operację, której wyniki mile Cię zaskoczą. Wykonasz ją jeszcze raz lecz w oficjalnej formie, a metoda której spróbujesz powiedzie się bez zastrzeżeń.
  Zepsuty bądź niedziałający router w senniku wieszczy, że ktoś oszuka Cię po tym jak odkryje informacje i możliwości, które miałeś do zaoferowania, jednak brak umiejętności skorzystania z przechwyconych danych przysporzy mu na różnych etapach wielu kłopotów.