Rosnąć

Sen, w którym rośniesz najczęściej wskazuje na potrzebę wzrostu emocjonalnego, duchowego bądź w fizycznego. Jeśli w ostatnim czasie podjąłeś jakiegoś typu inicjatywy edukacyjne, oznacza to, że zacznie bardzo zależeć Ci na rozwoju osobistym bądź szybkim postępie. Taki sen może również oznaczać, że chcesz wzbić się ponad innych ludźmi, którzy kreują się na lepszych od Ciebie.

Jeśli śnisz, że sam rośniesz, wówczas oznacza to, że niepotrzebnie będziesz zaprzątać sobie głowę mało istotnymi sprawami. Pamiętaj, że głową muru nie rozwalisz, czasem po prostu trzeba odpuścić bądź pójść na kompromis.

Sen, w którym widzisz rosnące dzieci wieszczy miłą niespodziankę. Drobne przyjemności wprawią Cię we wspaniały nastrój, dzięki któremu będzie chciało Ci się podjąć w życiu nowe inicjatywy. Nabierzesz wiatru w żagle dopiero wtedy, kiedy zdobędziesz nieco więcej doświadczenia. Jednak do tego czasu nie zniechęcaj się, ponieważ człowiek zwykle uczy się na błędach.

Rosnące drzewa w snach symbolizują długie i spokojne życie pełne szczęścia i radości. Wiara w podstawowe wartości sprawi, że zaczniesz myśleć pozytywnie, dzięki czemu wiele w życiu osiągniesz.

Rosnące włosy w snach są symbolem niepokoju. Jeśli Twoje włosy szybko rosną, wówczas oznacza to, że wykażesz się powierzchownością. Rosnące kobiece włosy w snach są zapowiedzią różnego typu problemów, z którymi trudno będzie Ci się uporać.