Pseudonim

  Pseudonim we śnie jest symbolem wewnętrznej niepewności oraz wyrazem braku zgody na poznanie samego siebie oraz swojej mrocznej strony. W negatywnym znaczeniu sen jest wyrazem braku szacunku do drugiego człowieka a niekiedy również do samego siebie. Pseudonim stanowi opis charakteru śniącego bądź próbę nawiązania kontaktu z innymi poprzez znalezienie drogi na skróty.
  Jeśli śnisz, że ktoś zwraca się do Ciebie używając pseudonimu jest to znak, że pewna osoba nie potrafi zwrócić się do Ciebie bezpośrednio z prośbą o pomoc. Być może powinieneś rozejrzeć się wokół siebie i postarać się dostrzec to, czego nie możesz zobaczyć gołym okiem.
  Kiedy Ty zwracasz się do kogoś używając pseudonimu, wówczas sen jest wyrazem dużej pewności siebie oraz braku zahamowań względem pewnych osób z Twojego otoczenia.
  Brzydki pseudonim to znak, że jeśli nie zaczniesz patrzeć na swoje życie długoterminowo i bardziej perspektywicznie, stracisz na zawsze sympatię swojego otoczenia.
  Piękny pseudonim zwykle wieszczy, że zyskasz.
  Jeśli nie lubisz swojego pseudonimu oznacza to, że nie potrafisz w pełni zaakceptować samego siebie, pragniesz być inną osobą bądź nie chcesz pogodzić się z tym, co myślą o Tobie inni ludzie.
  Znany pseudonim w marzeniach sennych stanowi na ogół zapowiedź, że wkrótce nauczysz się sztuki kompromisu.

Zobacz także:

 • Gaz
 • Trądzik
 • Kij